Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt magas lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt magas lányok?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni hogy minimum milyen magasnak kell lennie egy srácnak hogy járjatok vele?

Megtetszettek a magas lányok, csak sajnos én alacsony (170 cm) vagyok. :D


Irjátok le hogy milyen magasak vagyzok, és azt is hogy hány évesek. :)


2012. okt. 27. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
hülyébb kérdést nem tudtál volna kérdezni?
2012. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
De, megoldja. "Vannak itt emberek?"
2012. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A 170 neked hol alacsony? Én 173 vagyok, és azt mondanám, hogy ez egy közepes, nem is túl magas, de nem is túl alacsony. Nálam az alacsony az 160 alatt van inkább.
2012. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16 vagyok és 177 centi, ez neked magas?
2012. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm 13 éves kora óta masszívan dohányzik és 158 centi. na Ő alacsony :D
2012. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

nekem nem vagy alacsony, sőt: PONT JÓ.

(igaz, én nem vagyok magas..L/15/164cm)

2012. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a 170 cm fiúknál tényleg elég alacsony, az átlagos magasság férfiaknál 180 cm körül van a magyarok közt, legalábbis ahogy én eddig láttam.

mondjuk, én 178 cm vagyok lány létemre :D akikkel jártam eddig mind 194-5 cm és 2 méter között voltak magasságban, nálam egymagassal vagy alacsonyabbal el sem tudnám képzelni, mert nekem kell, hogy felnézhessek rá, és az az érzés, tudod, hogy nagyobb nálam :)

2012. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 VVMMvvmm ***** válasza:
28%

Hetes! Nagyság és magasaág az nem ugyanaz.Eszednél vagy?

Szerintem David Tua vagy Mike Tyson kinézetben lemossa a

fiúidat.Nem lehet, hogy magasság komplexusod van?

Elég beszűkültnek tünsz, ha ez a legfontosabb neked egy test megítélésénél.

2012. okt. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8asnak:

azért mert te valószínűleg egy ronda 155 cm magas ember lehetsz, még nem kell egyből személyeskedned, és ilyen stílusban válaszolni, hogy kiéld a kisebbségi komplexusodat.

de képzeld, az általad említetteket "mossák le" már csak kinézetben is azok a srácok, akikkel nekem kapcsolatom volt.

azt meg hadd döntsem már el én, hogy nőként vonzó-e, ha nem felfelé ölelhetek valakit, vagy hogy ha állunk, akkor nem tudnám a mellkasára hajtani a fejem, mert 1-2 fejjel legalább alacsonyabb nálam. szóval, nem, NEKEM ez nem vonzó, és igen, én olyan vagyok, aki beismerem, hogy a ELŐSZÖR igen is a külső megjelenése kell, hogy megfogjon valakinek ahhoz, hogy ismerkedjünk.

és a kérdező arra volt kíváncsi, hogy magas lányként hogyan vélekedünk ezzel kapcsolatban, és nálunk mi az a magasság, ami már okés HOZZÁNK.

bár valószínűleg hiába koptatom a billentyűzetet, mert a hozzád hasonló hülyék úgysem szokták megérteni az ilyen dolgokat.

2012. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
180 feletti lányok nekem is írhatnak:)
2012. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!