Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek az izmosabb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek az izmosabb férfiak jönneki be jóbban nem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok irigy,csak gondolom az így van.

Nem vagyok kigyurt se,átlagosnak mondanám magam.A párom elhagyott,és összejött egy kigyúrt állattal..

Az okát nem mondta meg,és ez az ami bántó.De az a szerencsétlen gyerek, annyira béna mindenhez,meg értelmes mondatot se hallottam tőle.Ismerem jól különben.

Egyébként azt vettem észre,hogy vannak olyanok aki meg pont az ellenkezőjét vallják,nem kell kigyurtnak lenni.

Lehet ez annak köszönhető,hogy elivelg "tehetséges" rajzoló vagyok! És sok embert rajzolok le,az arcukat!és legtöbben lányok jönnek,ami külön öröm:)

Szóval,hogy van ez?

Szerintem nem baj,az ha valaki kigyurt de viszont ész is járuljon már hozzá,mert akivel összejött a volt barátnőm az valami hihetetlen...

18/F Ki,hogy áll ezzel?


2012. okt. 28. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kigyúrtnak lennie egy srácnak. A párod aki egy ilyenért hagyott el az az ő hülyesége volt. Én sosem jönnék össze egy kigyúrt de nagyon hülye sráccal. 19L
2012. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, lépj már tovább rajta.

Ha sok lányt rajzolsz, biztos akad majd akinek tetszel.

Inkább azt kellett volna megtudnod miért dobott. Biztos nem azért mert nem vagy kigyúrva.

2012. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő dolga, az ő élete..Semmik közöm hozzá,csak magyarázatott jó lett volna kapnom!
2012. okt. 28. 10:28
 4/14 anonim ***** válasza:

"A nőknek az izmosabb férfiak jönneki be jóbban nem?"


Neked már tök mindegy, ha kigyúrod magad, ha nem...

2012. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem mondanám..

bár igazából lényegtelen nekem hogy ki mennyire izmos.

2012. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy azért hagyott el, mert az a másik csávó kigyúrt. szerintem ahhoz, hogy elhagyott, semmi, vagy nagyon minimális köze van a másik srác kigyúrtságának.


egyébként nekem belerándult az arcom a "jóbban" szavadba, és a fogalmazásod sem éppen mutat nagyon nagy műveltségre, szóval nem tudom, milyen jogos kritizálod mások intelligenciáját :D


de hogy a kérdésedre is válaszoljak: 3 pasival volt dolgom életem folyamán. az egyik tök átlagos volt, izmos nem, még pocakja is volt, a másik mackósabb alkat, nem izmos, a harmadik pedig nagyon sovány, szintén nem izmos. erről ennyit :D

2012. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is az izmosabb pasik jönnek be. És itt nem a kigyúrt, eszetlen pasikra gondolok, csak akik genetikánál fogva szélesebb vállúak és akár a fizikai munkavégzéstől vagy testedzéstől rendelkeznek némi izommal is. De! Az izmos külső egymagában nagyon kevés. Ehhez a belső tulajdonságoknak is pozitívnak kell lennie. Tudjak vele miről beszélgetni, legyünk közös hullámhosszon, legyenek céljai az életben, kedves legyen, megértő és még sorolhatnám.

Egy ilyen lánnyal, aki meg még ahhoz sem elég bátor, hogy megmondja miért nem vagy jó neki, azt meg ne sajnáld! Legyen boldog azzal a másikkal!

2012. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A nők párválasztásában a szabályszerű, hogy nincs rá szabály. Magyarázatot a kérdésedre pedig az exed tudna adni.

Többek között ezért érdemes a szakítás után is tartani a "jó" kapcsolatot. Persze amennyiben lehetséges.

2012. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát mindenki más...

Nekem a kigyúrt pasik tetszenek.

Nem kell hogy szekrény legyen,de legyen valami formája.

2012. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MadameViciouse ***** válasza:

Hm...Én azért szeretem, ha a férfin van egy kis izom.Nem kell 90kg-os színizom, kopasz BMW-s állatnak lenni.

Mivel én is járok edzeni, futni, sportosnak mondanám magam, így jó ha a párom is hasonló.Így is van szerencsére.

Szerintem nem árt ha egy egészségesen táplálkozik és sportol valaki.Az ember jobban érzi magát a testében.Nem csak a külső miatt.

Viszont létesítenék kapcsolatot valakivel csak azért mert izmos.Sokkal fontosabb, hogy milyen ember, mennyire van meg a szikra köztünk, mennyire tudunk elbeszélgetni stb. stb. Az már csak + ha mellette még sportos is.

Ha Te így szereted magad ne változz pár nő miatt.Sokaknak valóban nem számít mennyire sportos a férfi.

Egyébként hátrányod nem származna belőle, mert úgysem lennél egyik napról a másikra nagydarab állat.

2012. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!