Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek az izmosabb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek az izmosabb férfiak jönneki be jóbban nem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok irigy,csak gondolom az így van.

Nem vagyok kigyurt se,átlagosnak mondanám magam.A párom elhagyott,és összejött egy kigyúrt állattal..

Az okát nem mondta meg,és ez az ami bántó.De az a szerencsétlen gyerek, annyira béna mindenhez,meg értelmes mondatot se hallottam tőle.Ismerem jól különben.

Egyébként azt vettem észre,hogy vannak olyanok aki meg pont az ellenkezőjét vallják,nem kell kigyurtnak lenni.

Lehet ez annak köszönhető,hogy elivelg "tehetséges" rajzoló vagyok! És sok embert rajzolok le,az arcukat!és legtöbben lányok jönnek,ami külön öröm:)

Szóval,hogy van ez?

Szerintem nem baj,az ha valaki kigyurt de viszont ész is járuljon már hozzá,mert akivel összejött a volt barátnőm az valami hihetetlen...

18/F Ki,hogy áll ezzel?


2012. okt. 28. 10:23
1 2
 11/14 MadameViciouse ***** válasza:

Nem létesítenék kapcsolatot*

Bocsi...

2012. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

engem amikor 65-67 kiló voltam 183centivel annyian levéznáztak meg kiröhögtek lányok, hogy jobb ha elkezdesz testépíteni :D

3 hónap alatt 75 kilóig felmentem, hajrá! :)

f19

2012. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
atol fug mijen a testalkatod a vékonyak is bejőnek egyeseknek a kővérek kevésbé. Nekemse az a fontos hogy fitnesz edző alakú legyen egy lány . de nelegyen kővér. Ezel a csajok is igy vanak szeretik az izmokat. ami az ilető génjeire utal persze kedveség meg mindent mondanak. de hány BME es kővér pasit létsz minden héten más nagyonjó csajal és hány kigyurt bmw és barmot. enyi
2012. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

185 cm vagyok

és 75 kg

nem vagyok dagadt :)

2012. okt. 28. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!