Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek azokkal, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azokkal, akik ezen az oldalon rámkattantak?

Figyelt kérdés
Néhányan kérdezgetik priviben h meg akarsz velem ismerkedni? stb. mit kezdjek velük?
2012. okt. 28. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Megnyitod a levelét, jobb alsó sarokban van egy olyan lehetőség, miszerint: "Nem fogadok el tőle több üzenetet!"

A többit a fantáziádra bízom.

2012. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Ha nem szimpatikus, akkor nem foglalkozol vele, ha továbbra is nyomul, letiltod.

Vagy visszaírsz neki, beszélgettek, és megpróbálod kideríteni, hogy szimpatikus-e.

2012. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ird nekik hogy nem ismizel
2012. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy eleve hogy jut eszébe valakinek itt ismerkedni.
2012. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21/L voltam
2012. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Itt miért nem lehet ismerkedni?
2012. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi akadálya van?
2012. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
megírod h nem akarsz ismerkedni vagy letiltod, de sok ész kell ehhez... mit esznek amúgy rajtad ?:D az eszedet biztos nem az kihúzva :DDDD
2012. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Néhány intelligens kérdéssel ki lehet deríteni, hogy az illető intelligens, szimpatikus vagy sem.
2012. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem is sokan írogatnak privibe ismerkedés gyanánt,de leszarom vagy nem foglalkozok vele és kitörlöm..én ide nem ismerkedni regisztráltam,hanem kérdéseket feltenni, néha átjövök ebbe szerelem,szex kategóriába és elég ha egy kérdéshez írok már 2 percen belül vagy 5 levelet küldenek ismerkedés gyanánt, így inkább maradok a kutya kategóriába,mivel én itt nem ismerkedni akarok..de a sok kocka innen remél bnőt/barátot :D
2012. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!