Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti soha többé nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti soha többé nem engednétek magatokhoz közel ezt a srácot ha ezeket csinálta volna veletek?

Figyelt kérdés
Érzéketlen volt, azt mutatta, hogy mindent jobban tud nálad, minden szavadba belekötött, azt éreztette veled, hogy tök hülye vagy, de közben mégis kötődött hozzád. Sohasem hívott meg magához, de te meghívtad magadhoz többször és programokat szerveztél neki, amire válaszul ő hetekig, vagy egy hónapig fel sem keresett téged, csak utána. Megnyíltál neki és sok dolgot elmondtál magadról, de úgy érezted, hogy ő ezt nem értékeli és nem nyílik meg neked viszont.. Sírtál is miatta.

2012. okt. 28. 18:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Kihasznált hagynám a f.nébe.
2012. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ez egy köcsög, hagyd ott ...
2012. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Hanariko ***** válasza:
és most erre milyen választ vársz? Miközben leírtad ezeket nem érezted hogy ez mekkora egy bunkó, alpári, és tiszteletlen viselkedés? egyértelmű, hogy nem...
2012. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

ugyanez volt azzal a különbséggel hogy csak ő hívott magához, hozzám nem jött.

most féléve besértődött mikor már annyira kiakadtam rá ezek miatt a szemétségei miatt hogy magamról semmit nem mondtam neki.

gondoltam, csak szexre tartom akkor, de ő meg azt nem engedte, a véremet akarta szívni, várta hogy újra megnyílok neki, eljátssza a naaagy vígasztalót, aztán -mint kiderült- a hátam mögött paktált azzal a csajjal aki engem rühell.

és várta hogy bízzak benne továbbra is.

hát tudod ám mikor engedném újra közel... amikor a vérem kék lesz és kelkáposztát sz.arok (vagyis soha).

már az orbitális hiba volt hogy újra meg újra megbocsájtottam neki.

nem, sohatöbbé nem kéne akárhogy is fáj.

2012. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én vagyok a srác.. és vissza akarom csinálni, mert rájöttem, hogy én szeretem ezt a lányt, csak nem mertem kimutatni az érzéseim, ezért viselkedtem így. Féltem! És most teljesen elzárkózott előlem, írtam neki, amire az volt az indulatos válasz, hogy ne zaklassam és felejtsem el, DE NEM TUDOM, viszonylag korán érkezett, de én érzem, hogy ő az igazi. Akármikor ellazulok, leszívok egy cigit, vagy alkoholt iszom előbukkan a tiszta és sallangoktól mentes érzés, hogy életem szerelmét szalasztottam el.
2012. okt. 28. 18:30
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha nem talált nálad jóképűbb pasit, akkor vissza fog fogadni.
2012. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

De ez nem ilyen jellegű volt.. még csak egymáshoz sem értünk, én azt hangoztattam, hogy nem tetszik nekem, pedig tetszett.

De ha már itt tartunk, jár valakivel akinél én jobban nézek ki, szóval ez egyáltalán nem ettől függ.

2012. okt. 28. 18:35
 8/24 Fura Yokomura ***** válasza:

Ez a vonat már elment...

Hagyd!

2012. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hagynám.. de minduntalan ha egyedül vagyok vagy épp nem beszélek senkivel feljön bennem.
2012. okt. 28. 18:42
 10/24 anonim ***** válasza:

ezt elszúrtad.

a következőnél mutasd ki jobban az érzéseidet, ne érzékeltesd hogy h.lye, e kötekedj feleslegesen, keresd rendszeresen és ne tegyél olyanokat amik miatt sír.

vagyis nőjj fel és legyél Férfi, nem egy genny.

Elsőnek szerezz be egy háziállatot, simogasd, gondozz, gyakorold rajta mi a szeretet, felelősség a másik iránt és ha már megértetted, akkor talán keress kapcsolatot.

jó szándékból írom

2012. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!