Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Keressem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Keressem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megismerkedtem egy sráccal. Az elején úgy gondoltam csak a szexre hajt, de aztán mivel egyik találkozás alkalmával sem "adtam meg magam" és mégis keresett, egyre inkább kezdtem megkedvelni.

Aztán egy elég ostoba félreértés miatt teljesen kiakadt rám, és nagyon összevesztünk.

Végül mégis kibékültünk, azóta egyszer találkoztunk...ez már 2 hete volt

Azóta nem keres, letiltott facebook chatről is.

Ez alatt a pár hónap alatt megismertem a haverjait, sőt a szüleit is, már kezdtem egész komolyan venni..hogy esetleg lesz köztünk valami..és most meg semmi.

Régebben is volt, hogy nem jelentkezett pár hétig, de ez, hogy letiltott....miért csinálta?

Egy haverja szerint (akinek mellesleg bejövök, és régebben is hazudott nekem) másik csajjal randizgat...

de nem tudom igaz-e...lehetséges.

Keressem meg? Vagy ezzel csak beégetném magam? Várjak még? Nekem már nagyon hiányzik..kezdett fontos lenni://

18/L


2012. okt. 28. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egésszel csak annyi a probléma, hogy letiltott... ezt szerintem nem véletlenül tette. Szerintem írj neki, de semmi konkrétat, csak hogy hogy van, és a válaszból minden kiderül. Sok sikert!
2012. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem is így megalázott a volt barátom- letiltott fb-ról, msn-ről, nem vette fel a telefont, sms-re sem válaszolt...

Szerintem hagyd. Ne fuss utána.

2012. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ne keresd !
2012. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvodás hülyegyerek, úgyhogy hagyd el a p*csába!!!
2012. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy jó tanács: ha úgy kedvel mint a leírtak alapján Te kedveled őt, előbb vagy utóbb meg fog Téged magától keresni! Mert a pasik így működnek... Ha meg nem keres, felesleges időt és energiát pazarolnod rá, mert nem érdemel meg Téged és valószínűleg le fog koptatni (tapasztalat). Ne fuss utána csak annyit mondok (NŐ vagy, légy büszke!). És átérzem a helyzetet, de bármennyire is hiányzik, ne keresd.. csak rosszabb lesz, rájön hogy könnyen "uralható"/befolyásolható nőszemély vagy, esetleg kihasználja ezt vagy megaláz.
2012. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyetertek az elottem szolokkal, vagyis hogy hagyd ot , mert te jobbat erdemelsz, es o pedig csak elvezne, ha utana futsz.Ha tenyleg szeret, ne aggodj, akkor megkeres teged!
2012. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Csacsiság. Keresd nyugodtan. Egy próbát megér, ha nem jött be, akkor legalább nem gyötör a tudat, hogy mi lett volna, ha...?
2012. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én max egyszer írnék neki, de csak valami semleges dolgot. (Na jó, én nem írnék neki, mert nem engedi a büszkeségem,

de szerintem egyszer írhatsz!)

Most ki tudja, lehet, hogy volt valami félreértés és azért nem keres. Bár valószínűbb, hogy mégse akar semmit, de még egy próbát megér.

2012. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!