Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek "rosszfiú"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek "rosszfiú"?

Figyelt kérdés
Nem az a fajta rosszfiú szeretnék lenni, aki dohányzik és minden hétvégén lerészegedik és 66 csajt megrak. Hanem, olyan akinek jó a kisugárzása, és felépít magában egy kettôsséget (ha kell akkor kedves, ha kell elérhetetlen), így jobban felkelteném a lányok érdeklôdését. 17 éves vagyok volt már egy brátnôm (5 hónapig). Eddig azt éreztem, hogy csak a csúnyább lányoknál lehet esélyem, ezen szeretnék változtatni

2012. okt. 28. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

"az öreg raszta kérdése:"


Köszönöm, nincs több kérdésem.

2012. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
te olyan nem leszel. te isten szolgája vagy!
2012. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jézus él!
2012. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért, mert nem tudtam jobb nevet kitalálni, még lehetne válaszolni... 2. miért is?
2012. okt. 28. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"rosszfiú" aki szavakkal is felizgatja a nőneműt? :)

17 mi?

2012. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlott gyúrni/küzdősportolni.Erőt,tkintélyt és önbizalmat ad.
2012. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2 db 20:58 köszönöm :)
2012. okt. 28. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincsmit "rosszfiú" :)
2012. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogy se tusz annak lenni. Ahhoz meg kell kattanni agyilag. Ezt nem tudod eljátszani, ahhoz egy lelki trauma hatására át kell pszichésen transzformálódni. Nem biztos ,hogy jó lenne az neked. Vannak árny oldalai. Ne akarj szerepet játszani, vagy aki vagy és kész. Fogadd el. Azok, akik humortalanok, azok sem állnak ki showmankedni, mert csak besülnek mint a fene, aztán éghetsz jobbra balra. Felejtsd ezt el. Keress kicsi szelíd őzikeszemű nyámnyila kislányokat, azok úgyis félnek a rosszfiúktó. Nekik való a szőszike herceg a fehér színű szamarán.
2012. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alapból a kérdést sem helyesen tetted fel, neked egyszerűen szerintem csak több önbizalomra lenne szükséged, ha tetszik egy lány akkor hajrá, mert ha te férfi létedre nem mersz kezdeményezni egy nőnél csak azért mert szép, az már régen rossz, mert akkor te hogy várhatnád el egy nőtől hogy ő kezdeményezzen? Egy nőt föl kell szedni, legalábbis bepróbálkozni nála, gondolj bele ha te lány lennél és bepróbálkoznál egy fiúnál nem éreznéd azt hogy az valahogy olyan k*rvás viselkedés lenne a részedről? (az biztos hogy sok fiú örülne neki, jó elő is fordulhat, de ez egyáltalán nem jellemző) Majdnem mint amikor egy nő vinne virágot egy férfinak... szóval érted

Meg már ha arról van szó, egy szép és egy kevésbé szép lány is ugyan úgy bele mehet a dologba, meg vissza is utasíthat, akkor már nem sokkal egyszerűbb olyan lányoknál próbálkozni akik még tetszenek is? Csak gondolkozzál el ezen! Neked nem arra lenne szükséged hogy most megjátszd magad, aki valójában nem is te lennél, egyszerűen csak több önbizalmat kéne gyűjtened, amiben akár valamilyen sport is sokat tudna segíteni neked.... és hidd el nem minden nőnek a bunkó és egoista palik jönnek be, viszont az önbizalom megint más, mert anélkül jóformán még csajozni sem mersz, mert aki azért nem csajozik mert nem akar, az oké, ez mindenkinek a magánügye.... de most nem nagyon értem hogy mért itt kell rinyálni, amikor szerintem te is tudod/tudtad hogy min kéne megpróbálni változtatni.


23/f

2012. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!