Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez valami figyelemfelkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez valami figyelemfelkeltési vágy a csaj részéről?

Figyelt kérdés
A minap láttam, hogy az egyik lány ismerősöm a facebookon meghívott engem valami diszkós-akármicsodás buliba. A poén az, hogy egyáltalán nem állunk közel egymáshoz, szóval engem nyugodtan hanyagolhatott volna (és egyébként sem az én világom a diszkó, de ez más kérdés). Tavasszal volt köztünk némi "flörtölés", de ez abbamaradt. Elég ritkán futunk össze, olyankor kedélyesen "beszólogatunk" egymásnak, de ez inkább csak csipkelődés. Legutóbb pl. tálcán vittem pár poharat, mire megjegyezte, hogy "most kellene elgáncsolnom téged", én meg visszafordultam, és mondtam neki, hogy "ha visszajövök, megbánod", de mindketten tudtuk, hogy csak poén az egész. Aztán beszóltam neki, hogy a rózsaszín szerelése miatt úgy néz ki, mint egy igazi kislány. Ő meg odatartotta a kezét, hogy szagoljam meg, mert előtte valamit hipóztak, és kérdezte, hogy érzem-e. Ez volt vagy 3 hete, azóta nem találkoztunk, nem is nagyon szoktunk, beszélgetni sem igazán, szóval tényleg nem állunk közel egymáshoz. Viszont akkor miért hívott meg? A figyelmemet akarja kivívni? (Ez az én szememben kicsit másabb, mint amikor valami hülye játékba vagy szavazásra hívnak meg, vagy amikor ostoba körleveleket küldözgetnek csak azért, hogy tudassák, hogy a világon vannak, hiszen ez egy konkrét esemény, aminek ráadásul személyes jellege is van, úgy értve, hogy adott lehetne pl. a személyes találkozás lehetősége is). Max. még arra tudok gondolni, hogy "véletlenül" kerültem bele a szórásba, és valójában nem akarta nekem elküldeni ezt a meghívást, csak engem is kijelölt azokkal együtt, akiknek el akarta küldeni. Nektek mi a véleményetek? Lehetőleg normális válaszokat kérek, és előre elmondanám, hogy nem akarok "kombinálni", nem akarok belelátni semmit az esetbe, csupán kíváncsi vagyok arra, hogy egy kívülálló mire gondol.
2012. okt. 28. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom az összes ismerősét meghívta, én is kapok meghívást bulikba olyan emberektől, akikkel mondjuk utáljuk egymást, stb :D
2012. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vááá, minek agyalsz annyit ezen. Tök mindegy, hogy mire gondolt vagy nem gondolt akkor, amikor meghívod, az a lényeg, hogy te mit akarsz.

Ha meg akarod jobban ismerni, akkor ez egy jó lehetőség, hogy találkozz vele, ha inkább nem, akkor meg nem mész.

2012. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így van, nem tudom. Valahol egyébként meg lehet nézni, hogy kiket hívott meg? Csupán arra lennék kíváncsi, hogy "válogatott-e" az ismerősei között, vagy mind a több százat meghívta.
2012. okt. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!