Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Szerintetek mit kellene csinálnom? Hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek, 50kmre lévő suliba járok egyetemre vonattal kb naponta. Lefoglal a suli és az, hogy a város egyik végéből járkálok a másikba, kaja után nézek, stb., mert jobban szeretem azt a részét. Amíg jó idő volt addig ki lehetett ülni a parkba, sétálni, ellenni a téren, parton, most viszont csak a plázába járhatok melegedni ha éppen nincs óra.

Másik városban ahol az időm nagy részét töltöm elég sok a program, viszont általában estefele vannak és akkor már kifáradok. Szeretek akkor már itthon lenni, leülni a gép elé, kicsit pihizni. Ha el is mennék valahova mit csinálnék? Ülnék és iszogatnám a forró csokimat vagy a vörösboromat? Nem lenne kivel elmenni. Nagy nehezen mégis akkor nem élvezném, sokszor érzem magam frusztráltnak ha olyannal "kell" beszélgetnem akivel nem vagyunk olyan viszonyban, nem szeretek csak úgy csacsogni a semmiről, meg sokszor pont akkor nem is jut eszembe semmi amit mondhatnék. Ördögi kör. Sokszor olyan érzésem van már, hogy képtelen vagyok emberi kapcsolatokat kialakítani. Mondjuk az fura, hogy vonaton tök lazán elbeszélgetek akárkivel minden hülyeségről. Általánosban még volt pár barátom, de szétszéledtek a sulival, próbáltam összetartani a csapatot, de csak én kerestem őket. Úgy meg nem megy. Nekik gondolom alakultak új barátságok. Nekem nem. Max beszélőviszony. Az a pár lány is tök ilyen szobanövény típus, mint én. Úgy érzem, hogy elpazarlom a fiatalságom. Buliban viszont szerintem esélye nincs komoly kapcsolatnak, hogy kialakul. Valahogy nem is tudnék elképzelni magam mellé olyat aki minden héten eljár. Más persze beülni valahova és meginni valamit, de akkor se legyen azért részeg.

Jól tudom érezni magam egyedül is, de kicsit azért sok ez így. Nem magammal szeretnék teázni meg vizipipázni. :)

Megszoktam, hogy van max 3 ember akivel elvagyok és nincs az, hogy többel eljárogatok akárhova egy szokásos csajos beszélgetésre. Fiúkkal meg nem kéne nekem barátkozni, mert vagy prédának érzem magam akit minden pillanatban úgy néznek mikor teríthetnek le vagy baráti szex vagy viszonzatlan szerelem, másik részről nem hagyom kialakulni ha érzem, hogy nem tudnám viszont szeretni.

Gondoltam rá, hogy eljárhatnék pl. táncolni, de ez sem biztos, hogy jó ötlet, mert nem tudom megjegyezni a koreográfiákat és néha elég béna tudok lenni. :) Szaunába is elmennék, de ott meg ki akar ismerkedni amikor tocsog a víz mindenkiről? :D Csapatsportokban is béna vagyok, futni szeretek. Nem tudok mit kitalálni mi a fenét csináljak... Gyanítom könyvtárban sem fognak leszólítani. (Na meg pont ilyen könnyen rátalálnék életem szerelmére amikor 21 évig nem jelentkezett. :D)

Külsőmmel nincs gond, de biztos van olyan akinek nem vagyok az esete. Ha kezdeményeznek is akkor vagy nem olyan akivel lehetne is valami vagy elkéri a fb adatlapot és cső.

Legdurvább az, ha nem lenne ez az oldal egy jókora nagy 0 lenne a "szerelmi életem", bár így sem nagy durranás, de legalább nem telt eseménytelenül 2 év és tapasztalatot szereztem.


2012. okt. 28. 21:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
21/l
2012. okt. 28. 21:33
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát nagyon ismerős a helyzet, csak én egyetem miatt napi 50 perceket szoktam vonattal utazni. És ahol vannak emberek ott kialakul mindig valami. A vonatos ismerkedésből lett 2 barátnőm, erről az oldalról egy szexkapcsolatom ami már véget is ért, metrón is összeismerkedtem egy lánnyal aki a barátnőm lett. Szóval én is úgy voltam, mint te, hogy az utazás miatt egyszerűen nem volt időm sok dologra, de hidd el még így is alakulhatnak dolgok:) 24F
2012. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az utazás inkább lehetőség. Akkor nem tudok mit csinálni amikor nincsenek órák, meg elég lányos szakon vagyok. Talán néha be kéne lógnom hobbiból mérnökis órákra. :D
2012. okt. 28. 21:38
 4/14 A kérdező kommentje:
Társkeresőket is próbáltam, de nagy részük fizetős, vagy a távolság, vagy a pasi stílusa, külseje a gond és nincs kedvem magamra erőltetni az ismerkedést, mindenkinek ugyanazt elmondani mint valami szerencsétlen papagáj. :D
2012. okt. 28. 21:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is "lányos" szakra jártam, de annyira válogatós vagyok, hogy arról a szakról senki nem tetszett:D:D:D 24F
2012. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez nekem is játszik. Elég kevés férfihoz tudok vonzódni és van valami lelki közösség. Meg csak azért, hogy legyen az elég semmilyen és kicseszés is a másikkal ha ő meg szeretne.


Am mik az elvárásaid?

2012. okt. 28. 21:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig nem is olyan nagyok az elvárásaim, ehhez képest 100 lányból kb 1 tetszik:D:D Lehet mások hülyének néznek ezért..na mindegy:D Szóval ha külsőre megfog, legyen őszinte és adja magát. Tudom, hogy ez nagyon elcsépelt és közhelyes, de mégsem képesek rá sokan. Aztán ha ezek alapján megszeretem esetleg még bele is szeretek és ő is belém, akkor az nagyon jó:) 24F
2012. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt tudnám neked mondani, hogy mindenféleképpen valamilyen közösségi tevékenységet keress (lehet szó sportról, túrázásról, filmklubról stb.), olyan legyen, ami érdekel téged, és ahol tudsz másokkal kommunikálni. Ha nincs órád, akkor pl. elmehetsz pár évfolyamtársaddal egy kávézóba, ott hátha lesznek fiúk, és beszélgethettek. A könyvtár amúgy nem hülyeség, vagy bármilyen más hasonló hely, ha mondjuk odamész egy neked tetsző sráchoz, és segítséget kérsz tőle (hol találom ezt és ezt stb.). De lehet, hogy az is gond, hogy nehezen engedsz közel magadhoz másokat, mert mondjuk tudat alatt félsz valamitől, vagy esetleg érződik rajtad a "görcsösség", és ezért nem mennek oda hozzád. Elvben ott van a lehetőség, hogy bárhol megszólítsanak, akár az egyetem folyosóján is, szóval ez nem feltétlenül jelent akadályt. Talán attól félsz, hogy nem fogják tudni elfogadni azt, hogy szeretsz egyedül (is) lenni, nem vagy az a bulizós típus, és hogy emiatt kevesebben fognak "felfigyelni" rád, kisebb lesz az esélyed. Az írásodból nekem az jött le, hogy akarod is a változást, meg nem is, és mintha bizonytalan lennél, hogy mit is akarsz igazán.
2012. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem jó így, kényelmes, csak hát ez az életmód szerintem nem eredményes, mint a tények bizonyítják. Vagy csak ennyire ritka lenne a kölcsönös szerelem ami nem csak szimpátián és vonzalmon alapuló kapcsolatocskát jelent. Van akit szeretek, de nem érzem, hogy ő kellene és senki más. Egyszer éreztem ilyet, de az jó pár hónap mire kialakul... Megismerek valakit akkor nem értem, hogy miért ne érdekeljen a többi másik 100 akiket nem ismerek és velük talán jobban összeillenénk és jobban szeretnénk egymást, boldogabbak lennénk. Megint túlagyalom... :D
2012. okt. 28. 22:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első mondatodban szerintem megint ott van a bizonytalanság. Most jó így neked vagy nem? Döntsd el, hogy akarsz-e magad mellé valakit, vagy jó úgy neked, ahogy most van. Ha szerinted nem eredményes ez az életmód, akkor szerintem nem is jó úgy neked, ahogy van. Én legalábbis ilyesféle ellentmondást érzek ebben. Lehet, hogy nem adsz elég időt magadnak és másoknak arra, hogy megismerjétek egymást.
2012. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!