Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy házas nőbe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb másfél évvel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal. FB-n kezdtünk el beszélgetni. Az idő múlásával egyre jobban beleszerettem, és úgy éreztem hogy ő is egyre jobban szeret engem. Találkozgattunk. Minden megszűnt körülöttem. Csak a telefon létezett számomra amin keresztül leveleztünk. Teljesen belezúgtam. Nagyon jó volt vele. Egy idő után egyre többet találkoztunk. Azt hittem örökké fog tartani. Egyik találkozásunk során úgy éreztem hogy eljött ennek is az ideje, és meg akartam csókolni, de nem engedte. Jó... úgy voltam vele hogy még nem jött el az ideje. OK. Aztán egyszer csak, kb 1,5 hónap után írta hogy kimegy Németországba, nem soká jön haza. Rettenetesen hiányzott. Nem írt, nem válaszolt az üzeneteimre. Aztán egyszer, egyik este feltörtem az e-mail fiókját, és azon láttam hogy egy másik kal beszél. Teljesen lesúlytott. Egy egész világ omlott össze bennem. Nap nap után csak az üzeneteit figyeltem és csak sírtam. Kiderült belőle hogy nem is volt kint, de nem tudtam rá haragudni, mert rettenetesen szerettem. Kb 1 hét után válaszolt a leveleimre, onnantól ugyanúgy beszélgettünk mint régen. Utánavaló találkozásunkkor újra megpróbáltam, akkor sem engedte, akkor már tudtam hogy miért nem :( Nem mondtam el neki. Azóta sem tudja. Később összejöttek, majd rá kb 3 hónapra eljegyezték egymást, és most Júliusban összeházasodtak. A lánnyal ugyanúgy beszélgettem mert nem akartam őt elveszíteni. Belülről teljesen összeomlottam. Az összejövetelüktől a házasságukig, minden este sírva feküdtem le. Sűrűn volt hogy napközben is a sírógörcs kerülgetett. Akárhányszor csak rágondoltam. Meg arra hogy nem voltam elég rámenős és őszinte. Arra hogy mindennek az ellentétét csináltam mint amit kellett volna. Akkor viszonyultam hozzá barátként, amikor máshogy lehetett volna, és akkor lettem belé szerelmes, amikor már késő volt.

A házasságuk óta már kb 3,5 hónap telt el, de még mindig szerelmes vagyok belé. Egyszerűen nem tudom őt kiverni a fejemből. Már nem sírok annyit, de még mindig van hogy rámtör.

Mit csináljak????



2012. okt. 29. 00:05
 1/7 A kérdező kommentje:

21/F vagyok

ő 23

2012. okt. 29. 00:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy így alakult! Hidd el, hogy te jártál jobban. Nem neked való még a házasság és biztos, hogy téged is belerángatott volna.
2012. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is elvettem volna feleségül... csak egy "kis" idő kellett volna még
2012. okt. 29. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy örülj, mert nem így történt! Nem is ismerted igazán.
2012. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehetséges :(
2012. okt. 30. 03:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha megnyugtat valamennyire, engem is behülyített egy férjes nő, amikor megismertem és beleszerettem, még nem tudtam, hogy férjnél van, aztán utána persze kiderült. Viszont ő el akart válni, csak közben besikeredett a baba a férjétől (nem tőlem, mivel velem nem feküdt le), így aztán lőttek az egésznek. Érzelmileg totál padlóra kerültem, de még abban az évben megismertem egy rendes nőt, akit 1 év múlva el is vettem. Holnap leszünk 3 éves házasok.


Szóval a tanácsom: felejtsd el, lépj tovább, hamarosan jön az, aki még nála is jobb lesz és csak Téged fog szeretni!


(31 é ffi)

2012. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél férfi,a sírás helyett inkább nyisd ki a szemed és vedd észre hogy húzzák az agyad,aztán lépj.MOndd meg a faszijának hogy téged hülyített,állj rajta bosszút,jobban fogod érezni magad.
2013. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!