Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom ki anélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom ki anélkül egy percig sem, hogy tetszene valaki?

Figyelt kérdés

Valamiért mindig van egy valaki, aki tetszik, ha épp nincs olyan fiú, akiről ábrándozhatnék, teljesen depressziós hangulatban vagyok, olyankor még a legkisebb dolgokon is elsírom magam, tiszta üresnek érzem magam belül.

Miért van ez? És szerintetek nagyon gáz, hogy ilyen fiatalon már állandóan csak ezek körül forog az agyam?

15l


2012. okt. 29. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

aranyos ez a kérdés

tudod, csak az van, h kamasz gyerek vagy :)

2012. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Akkor ez normális?
2012. okt. 29. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs ezzel semmi baj, amíg nem a kapcsolatokat váltogatod

azzal, h elképzeled, tulajdonképpen kicsit felkészülsz a későbbi kapcsolatokra, ábrándozz csak nyugodtan

2012. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm :)
2012. okt. 29. 16:52
 5/5 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel... csak én 21 éves leszek. Úgyhogy nyugi.
2012. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!