Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi borotválja magát aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi borotválja magát aki egyébként elég szőrős lene?

Figyelt kérdés
Főnként csajok válaszoljanak nekik mejik jőn be. az egész testre értetem

2012. okt. 29. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Elég gáz
2012. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak az arcomat borotválom, valamint a nemi szervem körül kicsit rövidebbre vágom, de sosem csupaszra. Máshol semmit. És eddig nem volt belőle probléma, a lányoknak tetszett. Pedig elég szőrös vagyok, a lábszáram, hasam, mellkasom is.


27/F

2012. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát, nem kéne...
2012. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Butaság, A nők felének igenis bejön. Nézd már meg Daniel Craiget, totál le van gyantázva, legalábbis egy kiba-szott szál szőr nincs a testén, nézd meg a többi hasonló kaliberű fickót, izmos testen eleve nem néz ki jól a szőr. Persze van aki a csitákat kedveli, de van aki meg nem. Semmi gáz nincs vele, ha megszabadulsz a lompos, loncsos kutyalábaktól. Ha viszont átlag, nem kidolgozott izomzatú vagy, akkor csak a bundáddal tudod igazolni,hogy kan vagy. Akkor hagyd meg ezesetben. Egy jól leszolizott leborotvált férfi test is pont annyira rajongott mint az ellentétje.
2012. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát elég rosz a testem egy ideje borotválom magam az egyik csaj monta de az ismerőseim meg kb ugy tekintenek rá mintha rozsaszin haspólóba járkálnék. viszont elég szőrős lenék ugy meg.
2012. okt. 30. 07:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Csaja válogatja, kinek a szőrös, kinek a csupasz csiga. Én férfi létemre az arcomat borotválom egyedül, intim területen és hónaljnál ritkítom ollóval. Szerencsére nem tartozom az erős testszőrzettel rendelkező férfiak közé, mellkasomon is csak pár szőrszál van.


30/F

2012. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szőrös lennék ha nem borotválnám magam.Az én szőrzetem már férfi szemmel is túlzás. Eleinte csak hajnyíróval rövidebbre nyírtam,de egyre kisebbre vágtam,majd úgy döntöttem,hogy lecsupaszítom magam teljesen. Sokkal jobb érzés,már nem érzem magam majomnak,és a környezetemben senki sem b.zizott még le,ilyen csak a fórumokban van.Amíg szőrös voltam sokkal inkább cikiztek mint most.
2012. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja, pontosan, azok akiknek pihés bundája van, az könnyen veri magát, hogy mindek borotválkozni. Sajna vannak szőrösebbek. Én is az vagyok, útálom, olyan lasóbbrendű állatias érzés. Jobb időszakonként megszabadulni tőle. Én azt vallom, az ember nem Chewbacca, hanem homo sapiens. Egyébként szerintem a 40+ életkorú nők zöme aki a szörösség mellett voksol. 30 minusz életkorúak szerintem jobban szeretik az enyhén szőrős, inkább borotváltat.
2012. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!