Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná a nők nemi erőszakhoz való ellentmondásos hozzáállását?

Figyelt kérdés

Lehetőleg nők válaszát várnám és őszintén, mert egy nagyon érdekes dolgot szeretnék világosan megtudni.

A nemi erőszak elvileg sok nő véleménye szerint a legrosszabb dolog, ami egy nőt érhet. Itt a fórumon többen is leírták már, hogy egy brutális verést is hamarabb elviselnének, mint az erőszakos közösülést.

Ugyanakkor máshol és máskor egy teljesen más dolgot is hallottam.Állítólag sok nő ábrándozik arról, hogy megerőszakolja egy férfi. igaz, ezek teljesen más jellegű erőszakot jelentenek, vagyis előbukkan egy titokzatos Adonisz a semmiből, aki ellentmondást nem tűrve leteperi és a magáévá teszi a nőt, majd eltűnik. A nő pedig előbb védekezik, majd utána átadja magát a felébredő vágynak és gyönyörnek.És sok nő is kifejezetten élvezi a vad, szinte már az erőszakkal határos szexet.

A kérdésem az lenne, hogyan lehet egy dolog egyszerre hátborzongató és hihetetlenül izgató a nők számára?



2012. okt. 29. 23:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

*****

Egy női vélemény látható a filmben.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy olyasvalakivel vágysz az erőszakos szexre akihez vonzódsz. Vagy egy olyan férfi erőszakol meg, akitől undorodsz.
2012. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Úgy gondolom, hogy a nemi erőszak a legnagyobb törést okozhatja egy nőben. Nem kívánom senkinek, az én meglátásom, hogy a nők nagyjából a filmekből merítenek ihletet. Ábrándozni lehet, de élőben már az adott szituációban, nem hinném, hogy élveznék a helyzetet. És sokan csak azon gondolkoznak, hogy egy jóképű, sármos férfi egyszer csak előugrik egy bokorból... De komolyan... a jóképű, rendes, "Adoniszi" férfiaknak nincs szükségük ilyenekre, szerintem. Ábrándozni lehet.
2012. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
èrdekes amit mondasz.èn nagyon nehezen viselnèm el ha valaki megeroszakolna.de a pàrommal jàtszottunk màr eroszakososdit.
2012. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Remélem, nincs harag a kérdés miatt. Nem akartam megsérteni senkit sem, csak maga ez a két dolog olyan mértékben ütközik, hogy úgy gondoltam, megér egy kérdést a tisztázása.
2012. okt. 29. 23:43
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

a 2. válaszolót kiegészítem:

egy dolog a fantázia, és egy másik a kiszolgáltatottság, megalázottság, durvaság a valós életben...

2012. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

4-es

A volt barátnőmmel egyszer mi is, de képtelen voltam szétfeszíteni a lábát. Akkor mondjuk szöget ütött a fejemben, hogy egyáltalán hogyan lehet egy nőt megerőszakolni.

Ja igen, mégis sikerült volna szétfeszítenem, akkor sem tudtam volna megerőszakolni, mivel őt nem lehetett. :)

2012. okt. 29. 23:47
 8/27 anonim ***** válasza:

Szeretkeztél már úgy kedves Kérdező, hogy szinte mágikus volt, és nem csak fizikai, hanem szinte feltöltődtél tőle?

A legnagyobb ajándék, amit egy nő a férjének/barátjának adhat, az az élet (gyerek). Ezt minden nő érzi legbelül, még az egyen-gumimellű plázalányok is. Ennek az életadásnak a kapuja/varázslata a szerelmeskedés.

Amikor valakit megerőszakolnak (még ha nem is esik teherbe), olyan, mintha a legdrágább ajándékát erőszakkal vették volna el tőle. Olyan, mintha egy gyerektől elvennéd és a szeme láttára törnéd össze a legféltettebb játékát.


"Állítólag sok nő ábrándozik arról, hogy megerőszakolja egy férfi."

Ugye tudod, hogy ez egy aberráció? Valószínűleg olyan emberek élvezik, akik tudat alatt azt hiszik, hogy az áldozat hozzá tartozik az élethez. Csak akkor van joguk élni, ha "bűnhődnek". Sem az önvagdalás, sem ez nem egészséges és nem összeegyeztethető az élettel.

2012. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
23:32-essel értek egyet teljes mértékben. akit szeretek, akibe szerelmes vagyok, azzal nagyon izgató egy ilyen játék. de ha az utcán odajönne egy teljesen random ember, aki úgy erőszakos velem, hogy komolyan is gondolja (a barátom csak megjátssza azért ugyebár), attól megijednék, rettegnék, és szörnyű "élmény" lenne.
2012. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

23.48

már sajnos elég régen volt olyan. Remélem, nem kell már sokat várni rá.

A másik dologra a válasz: Szerintem nem aberráció, inkább egy kicsit vadabb fantáziálgatás. Az elképzelt helyzetben az illető fickó kemény és ellentmondást nem tűrő ugyan, de ugyanakkor nagyon vonzó is, akivel szemben csakis "illemből védekeznek" az elején.

A kettő természetesen nem ugyanaz.

2012. okt. 30. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!