Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná a nők nemi erőszakhoz való ellentmondásos hozzáállását?

Figyelt kérdés

Lehetőleg nők válaszát várnám és őszintén, mert egy nagyon érdekes dolgot szeretnék világosan megtudni.

A nemi erőszak elvileg sok nő véleménye szerint a legrosszabb dolog, ami egy nőt érhet. Itt a fórumon többen is leírták már, hogy egy brutális verést is hamarabb elviselnének, mint az erőszakos közösülést.

Ugyanakkor máshol és máskor egy teljesen más dolgot is hallottam.Állítólag sok nő ábrándozik arról, hogy megerőszakolja egy férfi. igaz, ezek teljesen más jellegű erőszakot jelentenek, vagyis előbukkan egy titokzatos Adonisz a semmiből, aki ellentmondást nem tűrve leteperi és a magáévá teszi a nőt, majd eltűnik. A nő pedig előbb védekezik, majd utána átadja magát a felébredő vágynak és gyönyörnek.És sok nő is kifejezetten élvezi a vad, szinte már az erőszakkal határos szexet.

A kérdésem az lenne, hogyan lehet egy dolog egyszerre hátborzongató és hihetetlenül izgató a nők számára?



2012. okt. 29. 23:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#15-ösnek:


Nem arról van itt szó, hogy ez lenne a létező legrosszabb, de attól még nem jó. Ha a nők szerint ez lenne a legborzalmasabb dolog, akkor nyilván inkább megöletnék magukat, mintsem végső soron kibírjanak egy nemi erőszakot élve.

2012. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Missi_Key ***** válasza:
68%

nagyon egyszerűen: nem mindegy hogy ki, mikor, és hogyan.


én is szoktam arról ábrándozni h megerőszakolnak, ugyanakkor van amelyik erőszakot elítélem..


ugyanis 2 féle erőszaktevő létezik:

a) akit a filmekben úgy állítanak be mint pszichopatát, a zseni és jóképú főnök..


b) a részeg kissebbségi falka


nos álmodozni az a) ról szoktam, de ha b) vel történne meg azt hogymondjam, zokonvenném...érted?


nem mindegy hogy valaki megerőszakol és utána pl fogvatart és bele tudnál szeretni mert amúgy értelmes,

vagy megerőszakol, kishíján belehalsz, utána meg még ő jön a hímsoviniszta szövegeivel hogy merthogy hogyan öltöztél...b) verziótól hányni tudnák..a) verzió viszont felizgat..na ez a különbség..


bocsánat a ratyi fogalmazásért, nem vagyok túl kipihent, azért remélem a lényeg átjött

2012. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Missi_Key

Azt azért elmondanám, hogy ami nem magát az erőszakot, hanem csupán a domináns, rámenős stílust illetően is elég ellentmondásosak a nők.Több helyen írták már, hogy milyen puhap... ma mindenki, nincs igazi férfi, aki leteperne, stb...

Ugyanakkor benne van a férfiakban a félelem pont amiatt, hogy a nőnek nem tetszik a dolog és akár ki is dobhatja őt. Dehát egyetlen férfi sem gondolatolvasó, hiába szeretné ezt sok nő! (persze nem mindig, néha jól jön nekik. :)) )

2012. dec. 11. 19:08
 24/27 Missi_Key ***** válasza:

hát én itt most csak az erőszakról beszéltem ( a valódiról)


amit most mondasz az egy teljesen más téma....persze hogy ellentmondásosak, mert személyenként változnak a preferenciák...ha most itt te konkrétan a kiszemeltedről kérdezel, egyszerűbb lenne neki feltenni a kérdést h szereti e az ilyesmit..

ha nem akkor nem értem ez most hogy jött ide o.o

nyilván ha csak simán a dominanciáról beszélünk akkor nemárt ha pl értesz a testbeszédolvasáshoz, akkor tudod épp aktuálisan mit akar a csajod, vagy pl nem árt ha jóképű vagy, nyilván senki nem egy ronda hapitől várja a domináns viselkedést, hanem az alfáktól...

de kérdezz kicsit konkrétabban :D

2012. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

A téma eredetileg természetesen az erőszakról szól. A domináns, leteperős stílus csak beugrott és gondoltam, arról is megkérdezlek.

De ha már szóba hoztam, akkor elárulom neked, volt már részem ugyanannál a lánynál mindkettőben. Kezdetben, mikor udvaroltam, akkor még finoman kellett csinálnom, nem ajtóstul rontva a házba. Amikor már témánál voltunk, akkor pedig adjad neki! :)

Olyankor szinte dorombolt a gyönyörtől. Volt, amikor azt mondta, hogy nagyon élvezné, ha megerőszakolnám-de persze ebből semmi nem lett. Már csak azért sem, mert egyszer játékból megpróbáltam szétfeszíteni a lábát és nem ment.

Ezek után szerinted mennyire lett volna komoly egy ilyen akció? :DD

2012. dec. 12. 00:38
 26/27 Missi_Key ***** válasza:

ohh, ember istenem...*facepalm*...

szted menyire ciki h ezt egy nő árulja el neked?: hasára fordítod, kicsit megemeled a seggét, és se védekezni nem tud és még zárt lábbal is hozzáférsz....


am jah értem, csak a sima dominancia kicsit másik témakör mmint érted, erőszakra még úgy ahogy lehet általánosítani, bár az is egyénfüggő, de az h mikor van kedve sima dom-sub sexhez az teljesen egyén+hangulat kérdése.

2012. dec. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális játékok, legyen szado-mazo, lábszex, vagy amiről a kérdés szól: a szerepjáték, nem csak a kielégülésről szól. Van egy sokkal fontosabb tényező: a bizalom. Bízol a másikban, meg mered mutatni magad talpig latexben, stb.

Bízol benne, így nem félsz tőle, tudod, hogyha mégis megijednél, csak egy szavadba kerül, és ő abbahagyja.

A nemi erőszak nem tervezett, rémisztő, nem arról szól, hogy a másikat boldoggá tegyük. Sokkal inkább önzőség és a megalázás játszik közre.

Ez olyan mint egy lövöldözős játék: Simán fejbelövöd a játékban, de attól még a valóságban nem teszed (kivétel, sajnos, erősíti a szabályt)

2012. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!