Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak jelentős hátrányb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak jelentős hátrányban a vékony férfiak csajozás terén?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 16:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
3 év után most megint kidobott az asszony?
2015. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

mégis hogy néznek ki...

pont azért, mert vékonyak

2015. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon vékony a barátom és így szeretem.

De azért vannak egyébként hátrányban, mert az izmosabb az férfiasabb. De a duci lányok is ezért nem kellenek nagyrészt a srácoknak, szóval nem értem, mi ez a sírás, ez a normális.

2015. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert a vékony vonások nőiesek. Egy normális (tehát hetero) nőnek ez taszító. A nőknek magas és izmos férfiak kellenek, lehetőleg jó mély pénztárcával és kevés erkölcsi érzékkel.
2015. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
már megint a magas-vékony, gondolom...:D
2015. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nincsenek hátrányban csak akkor, ha mellé férfiatlanok. Nem kell kigyúrt izmosnak lenned, hogy tetsszél mindenkinek, hanem ha van egy férfias kisugárzásod, magabiztosságod és elfogadod magad, ahogy vagy akkor előrébb lennél.
2015. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Két különböző válaszom van erre:

1. nincsenek, bárkit elfogadok, nincsenek ilyen igényeim srácokkal szemben, ha azok Megbízhatóak, De az már furcsa, hogy én elfogadok valakit teljesen őszintén, az meg le akar engem fogyasztani + látszik, hogy szex közben nem kíván úgy,

2. minthogy formásabb vagyok, a vékony srácot bizonyos pózokban alig érzem, a testesebbnek legalább meg tudom markolni a popsiját, vállait, ölébe tudok ülni, kicsit megforgat, stb. :)

2015. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mert az izmoktól nedvesedik a bugyi.
2016. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
CSak bemeséled magadnak és problémát generálsz egy nem létező dologból. Amúgy mit akarsz, csajozni, vagy ismerkedni? Nálam pl nem ugyanaz a kettő. Egy lány ha megismer jobban, letojja az ilyen dolgokat.
2016. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a kövér nők pasizás terén. Nem ez az ideál, az emberek nagyrészének más jön be. Sajnos ez van.
2016. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!