Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban nezek ki magasarkuban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban nezek ki magasarkuban?

Figyelt kérdés
Szerintetek is jobb egy lány feneke magasarkuban? mirt van ez igy?

2012. okt. 30. 21:32
 1/9 VVMMvvmm ***** válasza:
100%
Honnan tudjam? Azt sem tudom ki vagy?
2012. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit változik igen.De egy jó fenékhez nem kell tűsarkú :)
2012. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a magassarkú optikailag mindenedet nyújtja igen,a fiúknak tetszik a magassarkú,bizonyos határokkal
2012. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy magassarkút tudni kell viselni és tudni kell járni benne. Egy rakat nő egyszerűen trampli lesz magassarkú cipőben. Úgyhogy nem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy mindenkinek jobban áll.
2012. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 VVMMvvmm ***** válasza:

Én nem szeretem a magassarkút.Kényelmetlen nem lehet

benne rendesen járni.Áhhh! Kicsit gnóm dolog.

2012. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a lányok lábán a magas sarkú cipőket! Örülnék, ha a csajok még gyakrabban hordanának ilyet, mint most. Igen, sokkal szebb benne az alak, így többek között a popsi is. Valamint a járást is kecsesebbé teszi. Már persze ha valaki tud szépen, elegánsan menni benne. De éppen ezért kéne gyakorolni minden csajnak többet. :P
2012. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
formálja a feneket, kicsit felpolcolja, de nekem az is sexy ha csak egy tornacipő van rajta :)
2012. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaja, hosszabb lesz a láb, a fenék jobban domborodik, a csaj magasabb, és kecsesebben jár (már ha tud).

Maga a cipő is szexi számomra, amolyan női szimbólum, érdekes, de azért sztem vannak még rajtam akiknél a magassarkú cipő összekapcsolódik vmennyire a nőiességgel, az erotikus kisugárzással, mindenesetre, egy magassarkúban lévő nőt, sokkal gyorsabban döntenék le a lábáról, mint egy ugyanolyna szép, de tornacipős lányt :D

2012. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor egy nő magassarkút hord, a csípője megemelkedik, a feneke ettől jobban kiáll. Ez hasonlít az állatok párzásánál látható "felkínálkozó pózra". Emiatt a férfiak ösztönösen szebbnek látják a magassarkús nőket. Szóval egyszerű biológiai oka van.
2012. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!