Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeseredett vagyok, végtelenü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeseredett vagyok, végtelenül csalódott a párkapcsolatokban. Hogy lehet ezen valha átlépni?

Figyelt kérdés

Van párom, ő az első. Azt hittem féktelen szerelem lesz, de szépen derültek ki a dolgok róla, ami a mélybe rántott lelkileg, és bár szeretem, soha nem tudom ezeket elfeledni és nem tudom, lehetek-e még valah boldog vele.


Először kiderült, hogy az első egy évben folyamatosan csalt, ágyasai voltak, párhuzamosan mellettem. Mikor ebből kilábaltam, kiderült kúrv_zott, sőt... egy időben vadidegen helyen, wc-ben kipróbálta pasikkal is. Többször is.


Az a vicc, egy olyan emberről beszélünk , akiről mindenki azt féltetelzi, hogy minta férj lenne, csendes, nem egy macsó.


Teljesen kivagyok, ezek után mit várjak bármelyik más férfitól is, ha a " nem csajozós" kategória is ilyen múlttal bír?


Soha nem tudok már férfiban hinni. Együtt vagyunk, de keserű vagyok. Szeretek vele lenni, de képtelen vagyok a múltját feldolgozni, újra és újra elkezd őrölni legbelül és fáj.


Elvesztettem a hitemet, hogy van még férfi, aki feleséget keres, nem kúrja végig a fél világot.


Gyűlölöm ezt az érzést, hogyan meneküljek előle. =(


2012. okt. 31. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az idő mindenre gyógyír. Vagy legalábbis tartós sebtapasz.
2012. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bővebben: nem minden férfi, ahogy nő sem ilyen. Most hidd el, kell ez az időszak, mert nagypéntek nélkül sincs feltámadás. Aztán majd belebotlasz egy ugyanilyenbe lehet, még jobban padlóra küld, aztán jön vki, aki azt is elfeledteti veled hogy kikeket ismertél ezidáig.
2012. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg... ha eddig csinált ilyeneket, most sem te vagy neki az egyetlen.

Pasikkal is? Undorító! És még képes vagy egy ujjal is hozzányúlni?

Azt nem értem, hogy miért vagy még mindig vele?

Te ebben a kapcsolatban már csakis a lábtörlő szerepét töltheted be. Lépj tovább, légy egy kicsit egyedül, tedd helyre a gondolataid/érzéseid, aztán kezdj új kapcsolatot egy normális emberrel

2012. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2012. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azért vagy még mindig vele, mert jól néz ki. Ne aggódj, majd 1x jön egy még jóképűbb pasi, akkor túllépsz a mostanin, és talán ha szerencséd van, ő nem fog ilyeneket csinálni. Persze lehet h ő meg majd verni fog, de legalább jól fog kinézni.
2012. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

59%

Miért nem tudsz csöndben nyomorogni?

2012. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Nem a külső vonz egy férfiban, a lelki társat keresem.
2012. okt. 31. 13:35
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem olyan férfit kerestem én, aki soha nem volt előttem senkivel, de azért attól hányok, hogy előttem annyi ember megvolt már. Nekem ez kiábrándító nagyon.


Van még valaha esélyem olyan férfit találni, aki nem a skalpokat gyűjtötte, hanem max 1-2 kapcsolatavolt, az sem prostival. =(

2012. okt. 31. 13:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem az a cél, hogy senkivel se legyen előtted, de nem gondolod, hogy az nem normális dolog, ha pasikkal is volt? Hogy a k urvázást ne is említsem...

És az nem előtted volt, hanem amikor már te ott voltál neki.

Még simán találhatsz normálisat, ha hajlandó lennél lépni.

2012. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ASOT ***** válasza:

Az előttem szólóknak igazuk van!


Sokan túlesnek csalódáson, csalódásokon! De ha valaki emiatt feladja akkor bukta az egész.

Nem szabad 1-2 pasiból illetve fordítva 1-2 nőből kiindulni.

Mert általánosítanánk ismét.


Sokszor elkövetik az emberek azt a hibát, hogy túl hamar közel engedik magukhoz az illetőt. túl hamar a bizalmukba fogadják, túl hamar megnyílnak, mert hamar beleszeretnek és elsőre hűűde tökély.


Annak akinek megengeded h vele legyen azt meg kell ismerned és amíg nem ismered nem szabad szeretned mert nem éri meg.


Ergo sokkal több időt szánj az ismerkedés fázisra, a beszélgetésekre ésatöbbi, és talán túl naiv is voltál...

2012. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!