Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Nincs túl nagy sikerem a lányoknál, de állítólag nem vagyok ronda, meg semmi... Elkezdtem fogyózni, gondolván az volt a probléma, de most így 85 kilósan sincs sikerem, még akarok leadni... De gondolom az a baj, hogy nem vagyok elég bulizós, meg ilyenek. Mit lehet csinálni? Megvan az oka, hogy nem nyílok meg könnyen, de ha már helyben vagyok egy társaságban, akkor nagyon vicces és jó arc vagyok... De spontán ismerkedés meg ilyenek, az nem megy.

Kicsit kusza lett, de így is sokáig győzködtem magam, hogy egyáltalán kérdezzek, ne csak osztogassam a tanácsokat. Ötletek lányok? És az átlagos lányoknál próbálkozom leginkább... Nem lehet azt mondani, hogy magasra raknám a lécet.

F17



2012. okt. 31. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a bulizós személyiségeddel kell csajozni...

Ismerkedj szerezz tapasztalatokat.Aztán alakul valami

2012. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sokkal kevesebben bulizósak mint gondolnád :) és ez az egész nem attól függ h hány kiló vagy vagy h hova teszed a mércét :) a lényeg h próbálj nyitottabb lenni és engedd el ne görcsölj rá :) és akk majd megtalál a szerelem ;)
2012. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nehezen nyitok mások felé, és hamar le is koptatnak a lányok
2012. okt. 31. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!