Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Van, aki közülete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Van, aki közületek írt már rá Facebookon a kiszemeltjére?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne viccelődjetek, és ne írjátok, hogy ellenzitek a Facebookon való ismerkedést. Csak kíváncsi vagyok, van-e olyan, aki már próbált azon az oldalon ismerkedni. Mit írtatok?
2012. okt. 31. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat.Hónapok óta együtt vannak.
2012. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Mondjuk egy suliba jártunk.Csak mire össze szedtem a bátorságom ő leérettségizett...

Leírtam,hogy tetszik és lenne e kedve beszélgetni

2012. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok. Én még nem írtam rá a kiszemeltre facebookon.

De rám már írtak, de ha nem haragszol a pontos beszélgetést nem írom itt le, csak a lényegét.


Bejelölt facen, rám írt, hogy honnan ismer, meg hogy cuki vagyok stb....Bár könnyű dolga volt utána mert rögtön visszakérdeztem h hányadikos stb...


egy kicsit azért idézek is tőle:


"am elmondok vmit

xD

elég cinkes

dehát nah.

:D

xDD

nah szal.

xDD

ojass.

ahogy suliban láttalak

és akk szimpi vagy meg ...

:D

és akk facen kerestelek

és nem találtalak

aztán pont

véletlenül

valaki képén megláttalak

xDD

és sátáá..

xDD

aztán az hittem h nem jeliztelek be.

-.-

de ma kerestelk

és megtaláltalak

és bmeg.

már az ismim voltál

xDDDD"


Megkérdezte van-e csajom...mondogatta h jó fej vagyok stb...

idézek:

"Van pár kérdés, de ne nézz egoistának.xD

1-10-ig hanyast adnál nekem:

arcra:

testre:

mien szówal jellemeznél engem:

tetszem e :

járnál e velem:

jófej vagyok e:

pls. wálaszojj.:'))

gyűjtöm a véleményeket.xD"



Nos én pontoztam is, megkérdezte h járnák-e vele, finoman közöltem, hogy nem, szóval nekem ez az udvarlás nem jött be, de végül is ha helyesen ír, akkor talán kapott volna esélyt, de nem tetszett a stílusa. :)

2012. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És aki kezdeményezett, az fiú volt, vagy lány?
2012. okt. 31. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok.

2. vagyok.

2012. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nos,igen 15/f vagyok és táncon(nem beszólni xD) van egy 12 éves cuki kislány(még mindig kuss,nem tehetek róla xd) elkezdtünk beszélgetni facen...és hát 3 hete együtt vagyunk,nagyon szeretem <3
2012. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már többre is. A normálisabbak válaszoltak, és nem küldtek el a jó édesanyjukba. De idáig sajnos nem volt sikerem. De azért nem adom fel.
2012. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!