Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányoknak tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányoknak tényleg olyan erkölcsösen kellene élni, mint azt mondják, akkor hogy viselnék?

Figyelt kérdés

Mindenki jól ismeri a mondást, hogy amikor egy fiú hármat mond, az egy, ha egy lány, akkor az kilenc.

Vagyis a lányok a legtöbb kalandjukat, élményüket eltitkolják. Gondolom, nem kényszerből mentek bele ezekbe. Arra lennék kíváncsi, hogy vajon hogyan viselnék, ha (amolyan égi büntetésként) nem lenne lehetőségük a kicsapongásra, hanem valóban csak és kizárólag az a néhány komoly kapcsolat adatna meg, amit hivatalosan elismernek?


2012. okt. 31. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meghalnának.
2012. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meghalnának.
2012. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Meghalnának
2012. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rokon lélek
2012. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:
Leszbikusok lennének
2012. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ASOT, arról is le lennének tiltva! :)
2012. okt. 31. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Szeretik angyalnak beállítani magukat, miközben nagy részek hatalmas r..nc! Sőt igazából azok akarnak lenni:)
2012. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ASOT ***** válasza:

akkor csatlakozom :)


meghalnának

2012. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod hogy örülnék egy komoly kapcsolatnak? Tudod milyen baromi szar olyan fiúkkal lenni, akiket nem szeretek? 2 éve nem volt barátom, mert unalmas olyannal lenni, akiről tudom, hogy nem szeretem. Ezalatt egyszer volt egyéjszakás kalandom, kipróbáltam, rossz volt, nem akarok többet. Állatira boldog lennék, ha megadatna egy komoly kapcsolat.
2012. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem is rád gondoltam, kedves utolsó, hanem azokra a lányokra, akik játsszák a szentet, miközben rendre félrelépnek, szeretőket (igen, többes szám) tartanak, és ez nem elég, mert közben még le is szólják a srácokat ugyanezért.
2012. okt. 31. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!