Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mióta imádják a kisfarkú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mióta imádják a kisfarkú, alacsony, csúnya, otthonülős, önbizalomhiányos, csóró pasikat?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mást nem látok, csak h az ilyen pasikat részesítik előnyben.

Vagy szimpla álszentség?



2012. okt. 14. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem hinném, hogy így lenne...én sem vagyok egy ász, és nem volt még soha barátnőm. Mondjuk ha én nő lennék, biztos én sem az ilyenekre buknék, mint én...
2012. okt. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Ezt így mind nem vállalnám be egyszerre.

De semmi bajom nincs azzal, ha kicsi a farka, majd megoldja másképp (amúgy sem élvezem annyira a szexet, mint ahogy kéne), ha nálam nem alacsonyabb, akkor jöhet (167 körül mozgok), csúnya nem kell, de az senkinek (férfiaknak se kell taszító nő...), otthonülős vagyok, ezzel nincs bajom, önbizalomhiány nem zavar, csak, ha kóros, és hajtogatja, hogy ilyen sz*r vagyok, olyan sz*r vagyok, a csóróság meg nem izgat, dolgozzon, ez a lényeg, ahogy én is, ketten majd összedobunk valamit...

23/L

2012. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Amióta felnevelik a más férfival összehozott gyerekeiket.
2012. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó az megint más, mert ott a kihasználáson van a hangsúly, elvált nőknél ez elég gyakori.
2012. okt. 14. 09:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Irigykedünk,irigykedünk?
2012. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mire?

H itt állandóan azt olvasom, h senkit nem zavar semmi, mikor meg feljön egy ilyen srác akkor meg szarnak a fejére, a való életről meg ne is beszéljünk.

2012. okt. 14. 09:31
 7/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: párkapcsolatban élek! Hirtelenjébe kaptam 3 levelet is, szóval ne vegyétek magatokra!


Ui: amúgy én úgyse kellenék nektek, se sok férfinak, ha már az általánosításnál járunk kérdező, mert kövér vagyok, tele tetkóval és piercinggel. :D Szóval kár ezen fennakadni, hogy kinek ki kell, vagy nem kell.

2012. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Wááá, szinte éreztem, h le kell írnom, h az ilyen nők persze mindig párkapcsolatban vannak, legalábbis ezzel rázzák le a próbálkozókat:)
2012. okt. 14. 09:57
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Az ilyen nők mazochisták.


Neked mazochista nők kell?? biztos vagy te ebben.


amúgy sosem fogom megérteni, hogy az emberek miért a negatívat jegyzik meg jobban, és miért nem a pozitívra dolgokra figyelnek. Sokkal egyszerűbb és szebb lenne az életük, és csak egy aprócska változtatást kellene eszközölni.

2012. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva nem hinném ,h ilyenre vágynánk(legalábbis én nem),de hát ízlések és pofonok...:D
2012. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!