Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy prostiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy prostiba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja járok ehhez a lányhoz, 19 éves, én 23. Nagyon sokat beszélgetek vele és úgy érzem beleszerettem. Egyáltalán nem látni rajta, hogy iskolázatlan, pedig a 8 általánoson kívül semmi végzettsége nincs. Sokkal jobban el lehet vele beszélgetni, mint sok diplomás emberkével. Nagyon megkedveltem és sajnálom, hogy ez a hivatása, mert normális esetben már rég randira hívtam volna. De félek, nem tudom hogy reagálna és emiatt nem szeretnék kimaradni az életéből. A másik dolog, hogy a szüleim előtt elég érdekes lenne elmesélni, hogy ki ő, mi csinál stb.. Mit gondoltok, mit kéne tennem?
2012. nov. 1. 04:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben is van hasonló pár!A csaj fiatal korában olaszban nyomta az ipart volt napi 15 kuncsaft is nála,de most már gyerekei vannak és szépen élnek a férjével!

Az más,hogy nekem nem feküdne egy hasonló pár!

2012. nov. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 xy333 válasza:
76%
Felejsd el! Ha prostihoz jársz, az azért van, mert nem tudsz normális kapcsolatot kialakítani. A prostinak az a munkája, hogy úgy viselkedjen, hogy az neked tetszen. Az hogy te beleszerettél, a te bajod. Ha elmondod, jól lehúz és eltűnik, 10ből 9szer!
2012. nov. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Szóval az élet nem olyan,mint a Pretty Woman-ben? :S :(


:)

2012. nov. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen film nem jut eszembe a címe :D egy gyönyörű csaj játszott benne na mind1

Szerintem próbáld meg :) ítélkezni mindenki tud, de ki tudja miért jutott ilyen sorsra :/ én személy szerint sajnálom őket...nem élvezetből teszik...ha nem csinálná éhen halna..nah jó tök mind1 ezt nem azért írtam mert k.va vagyok mielőtt vki ezzel jönne (16szűzL) de ÉN AZT TANÁCSOLOM, HA SZERETED, NE SZALAZD EL! Talán ő is szeret, csak hát hol merné a tudtára adni egy -hozzá képest- normális fiúnak. Lehet Ti lennétek a legboldogabb pár! Hajrá!!

2012. nov. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
xy333-nál a pont! Felejtsd el haver! Ebből semmi jó nem származhat! Szedj össze egy rendes nőt.( Vagy menj másik prostihoz:) )
2012. nov. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbálkozást megér. Attól még, hogy prosti emberből van, vannak érzelmei ugyanúgy mint neked. Az más kérdés ha nem önszántából csinálja 100% hogy nem fogják hagyni, hogy kiszálljon. Az viszont lehet ha nem próbálnád meg egy életen át bánnád. Ha nemet mond attól meg foglalkoztathatod tovább (mármint az eddig megszokott módon).
2012. nov. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg beszélj vele eről :) és a kockázatotse válalsz hogy letaszitod mert . kuncsaft még lehetsz
2012. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A harmadik viszi a pálmát!!!

Mit csinálj, keress jó sok pénzt! Miképp írták, azért kedveled, mert neki az a dolga, hogy az agyadat is megdugja, legyél vissza járó! Szerencsés esetben, lehet igazad lesz, de kérdem én, még nem is hívtad randira, már most meg akarod változtatni??? Te tényleg nem tudsz össze szedni egy kapcsolatot. Te váltanál munkát egy nőért, egy teljes fordulatot? Esetleg el tudod tartani? Tudod mennyi a rezsije, számold ki kb. mennyit keres, na az neki kell is. Jaaa, és meglehet valakinek fizetned kell, ha abba hagyatod vele a melót, ott.

2012. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár tény, hogy a prostik többsége azért kedves, mert ez is hozzátartozik a munkájukhoz, de ha tényleg szereted, akkor szerintem egy próbát megér a dolog. Mit veszíthetsz? Mit nyerhetsz? Mérlegeld ezt magadban és lépj!
2012. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Na igen, a jó lakásos prosti általában olyan, hogy 100%-ban úgy viselkedik az együttlét alatt, mintha a barátnője lennél, mindent megtesz, hogy a lelkivilágodat is kielégítse. Persze ettől függetlenül még lehet, hogy vonzódik hozzád, egy próbát szerintem is megér.
2012. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!