Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? N/36 beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? N/36 beleszerettem egy elvált férfiba akinek van 2 gyereke?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
És mi a probléma? Hisz elvált.
2012. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem a problémád...
2012. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Hordd be a leandereket az udvarról, mert jön a hideg.

Anyám! :)

2012. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvált nem? Mi a probléma?
2012. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Költözz vele össze és legyetek boldogok.
2012. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tarsa, tehat erzelmileg szabad, viszont edesapa, ezert merlegelned kell, mivel a gyerekeitol nem valt el, csak az anyatol!
2012. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy más gyerekét képes vagy e úgy kezelni nevelni, hogy azok ne sérüljenek lelkileg. Mert bizony hamar megkapod, hogy " nem vagy az anyám, ne szólj bele"
2012. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De mielőtt összekerülnétek előtte próbáld meghódítani a gyerekeket. Sokat segítene a közös kapcsolat kialakításában. Bár egy pasi, ha vele maradtak a gyerekek, nem nagyon szokott újra kapcsolatot létesíteni, vagy ha igen akkor se akarja a gyerekeit felbolygatni egy új anyukával
2012. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Képes leszel e elfogadni, hogy a gyerekek -ha normális az apa- mindig előrébb lesznek nálad? Képes leszel e kezelni, hogy kapcsolatot tart a volt asszonnyal? Képes leszel e, ha nem is szeretni, de elfogadni es tisztelni a gyerekeit? Képes leszel e megérteni es elfogadni, hogy a jövedelmének X része a gyerek tartásra megy? Képes leszel e megérteni, hogy nagy valószínűséggel tőled mar nem akar gyereket? Ha minden kérdésre igen a válasz, akkor hajrá. Ha nem, akkor max egy laza szex kapcsolat
2012. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mi a problémád! Ha csak nem vagy férjnél. Vagy igen??
2012. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!