Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmos vagyok, de van rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos vagyok, de van rajtam egy kis háj. Ez mennyire baj, lányok?

Figyelt kérdés

Régen duci voltam,3 éve sportolok rendszeresen.Mostanra nagyon sokat változtam.A korosztályomhoz képest elég erős és izmos vagyok,de van rajtam kb 3-4 kg felesleg.(186 cm vagyok,78 kg)Félig a mackós és a vékony között.Nem feltűnő,de kicsit nagyobb a fenekem,vastagabb a combom mint az átlag.Van egy kis hasam is.Ha állok akkor nem feltűnő,de ha leülök,akkor eléggé begyűrődik:S Ami idegesítő,hogy ezalatt egész kemény izmok vannak,csak eltakarja háj.Ez mennyire zavarna titeket lányok?Összejönnétek egy ilyen fiúval?

Az arcom átlagos,kicsit helyes,belsőre normális,vicces vagyok.Vagy csak a kövér lányoknál van esélyem? 16/F


2012. nov. 1. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4 kiló igazán nem sok. Bár én idősebb vagyok, nem a te célkorosztályod.
2012. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen:Egy kedves,normális,szeretni tudó,de azért valahogy kinéző lányt szeretnék.A kövér lány nálam 10-15 kg súlyfeleslegnél kezdődik.
2012. nov. 1. 16:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm #1.Igazából 14-18 évesek válaszai érdekelnének főleg.
2012. nov. 1. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

semennyire nem baj.inkább legyen.de komolyan

biztosan találni fogsz magadnak barátnőt!

2012. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a biztosan találsz magadnak nőt duma, tipikus lekoptatós, hogy ne nekem kelljen lenni, aki összejön veled. Ezt mesteri módon űzik a csajok főleg a ronda pasiknál, akiket minden lány elutasít.
2012. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!