Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire a helyes arc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire a helyes arc irányába mentek el a mai lányok, hogy sem a kigyúrt test, sem a jó öltözék, sem a gazdagság nem rúghat labdába a helyes arc mellett?

Figyelt kérdés
Egyre inkább ezt érzem. Azt érzem, hogy csak akkor van esélyed, ha van pénzed és elmehetsz plasztikai sebészhez, hogy botoxold magadat, szemhéjplasztika, ráncfelvarrás, orrplasztika stb. Nagyon rákaptak a lányok az utóbbi években a külsőségekre. Ami a legnagyobb kínos probléma pedig az, hogy inkább az olyanokra harapnak, amin nem tudsz sehogyan sem változtatni, ha nincs pénzed. A magasságon lehetetlen változtatni, márpedig 170 cm alatt nem vagy pasi jelölt 100 ból 99 lánynál, akkor sem ha az a kiscsak csak 155 cm. A másik az arc. Azon lehet változtatni sok pénzzel, de nem könnyű. Lehet jó orrot, más formájú szemet, ráncatalan arcot csináltatnod magadnak. De ez sem könnyű ha átlagos kerested van, Tehát ördögi furmányosak a lányok és olyanokat kedvelnek egy pasin (nem annyira az izmokat), amin majdnem lehetetlenség változtatni. A pasikat most ne keverjük ide, akik egy része szintén a tökéletes csajokat kedveli. De amég egy pasinak elég ha csak csinos a csaj, de nincs annyira szép feje, a lányok mindent akarnak egy pasin, főleg a csinos pofit. Érthetetlen. Miért lettek ilyenek?
2012. nov. 1. 18:32
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem miért akkora probléma ha olyan barátot szeretnék akinek tetszik az arca. :D
2012. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
68%
Hanyadik ilyen kérdés is ez ma? Bűnronda vagyok baszod, mégis válogathatnék, ha akarnék. De nem teszem, mert én tudok normálisan bánni a nőkkel. Te tudsz? Nem hinném. Ez a te bajod, nem az alacsonyság, meg a fura pofa.
2012. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

Érthetetlen... miért kell már megint általánosítani?


Van akinek ez jön be, van akinek az...

2012. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
Ez van.
2012. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Azért probléma ez a nagy igény, mert ez nekem nem adatott meg és ez nem az én hibám, nem én tehetek róla, hogy milyen pofit kaptam. A testemen tudok változtatni, azon nem nagyon. De az izmot nem annyira preferálják csak kisebb mértékben. Ránéztek egy fiú arcára és kész vége, vagy bejön vagy nem. Ha nem akkor ha sportos a teste akkor is legtöbbször kosár a vége. Max ha egyéjszakára kell a pasi és diszkóban félhomály van, akkor elmennek vele egy alkalomra. De reggel felkelnek és látják, hogy ronda az arca és bye bye.
2012. nov. 1. 18:39
 6/55 anonim ***** válasza:
63%
Mert engem idegesít,hogy éveket töltöttem egy jó test létrehozásával,műveltem magam stb,és mégis a csajok simán lelépnek egy senkiházi bunkóval is,csak mert jóképű.Aztán meg persze csalódnak,és keresik az értelmes pasikat..hogy megint egy jóképűvel lépjenek le,és kezdődik elölről a körforgás.És ami frusztrál,hogy mi nézzük a belsőt,de sok lány le se sz*rja,csak a külső a lényeg.Nah,kisírtam magam.
2012. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
77%
De mi a fenéért kell ezt naponta 20X megkérdezni??????????? NŐLJETEK MÁR FEL KÖNYÖRGÖM!
2012. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
62%
Már sok kérdést olvastam, szerintem tőled, mert nagyon hasonlóak. Tegyél már fel kérlek egy képet magadról! MErt már kiváncsi vagyok.
2012. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha izmos, csak ne undorítóan.

Ha meg egy tapló teljesen mindegy, hogy milyen helyes.

2012. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
72%

És akkor azt mivel magyarázod kedves kérdező, hogy én 188 cm, izmos pali vagyok, ráadásul az arcom sem csúnya, és mégsincs barátnőm? Azt gondolod, aki magas, annak nem kell semmit tennie egy kapcsolatért? Ne röhögtess. Sokkal többet számít a humorérzék, a jó duma. A pénz is legtöbbször mellékes. Csak a hozzááláson kell változtatni és önmagunkba kell nézni. Mélyen, még akkor is ha az a nehezebb út. Ha tudsz változtatni a gondolkodásodon mindjárt lesz pozitív változás.

Én is csak mostanság 23 éves koromra tudtam ezt megtenni és bizony mondom neked, hogy sokkal jobban érzem magam. Megnyugodtam, nem függök a nőktől, ahogy eddig.

2012. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!