Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már kénytelen vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már kénytelen vagy az abortusz mellett dönteni, hogyan oldod meg?

Figyelt kérdés
Egy professzor őszinte véleménye a témában: [link]

2012. okt. 29. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
úgy oldom meg, ahogy csak lehet...mindig felhozzák ezt a témát, de nem olyanok, akik érintettek. Aki nem akarja a gyerekét, az bármit megtesz, hogy ne legyen. Teljesen mindegy melyik formáját választja, csak a végeredmény ugyanaz legyen.
2012. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint éppen a lelki hatás miatt egyáltalán nem mindegy a módszer.
2012. okt. 29. 18:07
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem lenne lehetőségem megtartani a gyereket, akkor arra sem lenne több, mint százezer forintom (az itthoni magánklinikán kb. 150 ezerből jött ki a tablettás verzió), hogy kiutazgassak Ausztriába emiatt.

Jól tudom, hogy nem 150 ezer eltartani egy gyereket, de úgy érzem, hogy ha vki olyan könnyen tud nélkülözni 150 ezret az itthoni 30 helyett, akkor az nem áll annyira hú de szarul...

A másik, hogy a tablettás módszer után baromi sokszor ugyanúgy kaparni kell.

A harmadik dolog, hogy ha már abortuszra szorulnék, nem hiszem, hogy a saját kezemmel képes lennék megölni a gyerekem (mivel a tablettát nekem kell bevennem!!), akkor már inkább az orvosra hagynám.

2012. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Érintett voltam. Nem húztam az időt: jelentkeztem a nőgyógyászomnál, kaptam a beutalókat vizsgálatokra, időpontot a családsegítős védőnőhöz, intéztem a kórházat, betegfelvételt..stb. Tudtam akkor is hogy létezik abortuszturizmus a szomszédban, de jobbnak láttam itthon intézni. Ez komoly döntés, mérlegelést igényel: nem véletlen, hogy nálunk komolyabban szabályozott. Ez így helyes szerintem.
2012. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Na meg ez:

"Ezután erős vérzése és a menstruációs görcsökhöz hasonló fájdalmai lesznek és a méh spontán kiürül. "


Hát én nem szeretném az elhalt magzatomat a klotyóban vagy a betéten látni, ha már arra folyamodok, hogy megölöm.


"Egy hathetes terhességnél még nincs embrió, csak petezsák"

Ez meg szimplán hülyeség:D 6 hetesen már szívcsőpulzációt is lehet látni az UH-val.

2012. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Itthon az egész eljrárás eléggé megalázó. Erre az osztrák prof is kitér. /olvassátok végig a cikket!/ Nagyon igazat adok neki. Én biztos összekaparnám a pénzt és Bécsig meg sem állnék. Nem véletlenül engedélyezték több európai országban, melyek nálunk jóval fejlettebbek és humánusabbak. Nálunk a farizeusok szavazták le, miközben az ő feleségeik is átjárnak Ausztriába!
2012. okt. 29. 21:30
 7/19 anonim ***** válasza:

Láttam már pár abortuszt (mivel 1 hónapot szülészeten töltöttem nyári gyakként..). Nem voltak szemetek sehol, senki nem tett megjegyzéseket. Ugyanúgy bántak az abortuszra várókkal is, mint az összes többi nővel normálisan.

Végigolvastam a cikket, de akkor is tartom azt, amiket leírtam.

2012. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Én írtam, hogy érintett voltam. Én sem tapasztaltam bunkóságot, ez szerintem egy urban legend. Nem osztogattak cukorkát, nem kaptam ingyenmasszázst se ingyenkoktélt, de normálisan, emberségesen bántak velem, meg mindenkivel, aki műtétre várt. Az osztrák prof-nak meg nyilván az az érdeke, hogy a klinikájára dőljön a lóvé, azért terjeszti, hogy nálunk micsoda barbárság van:D Lám, téged kérdező már sikerült is meggyőznie egy tyúkeszű női portálon keresztül.
2012. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
kérdező nem tudom milyen megalázásról beszélsz. Nekem személy szerint nem volt megalázó élményem, inzultus nem ért, és minden alkalmazott, orvos, ápoló, a szabályok szerint jár el. 30 ezer forint volt, plusz utiköltség, mert 20 km-re kellett beutaznom, kb. 5-6x. Kontrollvizsgálat két hét után. Nos, mivel mellette dolgozom, nehezen tudtam így is kivenni 3 nap szabit, ha pedig Bécsig kellene utaznom, tuti hogy nem 3 napot kellett volna kivennem össz-vissz. Plusz útiköltségekről nem beszélve, a nyelvet nem beszélem, így még jobban kiszolgáltatva éreztem volna magam. Kérdező, te még sosem voltál abortuszon és úgy nyilvánítod megalázónak a procedúrát, hogy fogalmad sincs mi történik ott. A legtöbb ember akivel ezzel kapcsolatban beszéltem, az orvos, az ápoló, az altatóorvos, a szociális dolgozó, mind elhivatottan viselkedett velem szemben. Aki pedig megöli a gyerekét /mert mindenhogy ez történik/, annak lelki betegsége lesz így is, úgy is, ha kapartat, ha pedig csak egy bogyót vesz be. Az érzés ugyanaz.
2012. okt. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Végre a nálunk fejlettebb országokban kitaláltak egy, a műtétinél sokkal humánusabb és fájdalom mentes megoldást, mégis ragaszodtok az igenis megalázó, idejét múlt módszerhez. Már a kórházba jutás sem olyan egyszerű, a műtétről nem is beszélve. Eborzadok, hogy milyen könnyen adjátok meg magatokat, teszitek széjjel a lábaitokat, mikor nem is volna muszáj. Ha így álltok hozzá, vélhetően nálunk még sokáig várni kell a korszerű megoldásra.
2012. okt. 31. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!