Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Beleszerettem a tanáromba. Hogyan szüntethetem meg az érzelmeim?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy lehetséges. Pedig nem is fiatal. Tanácstalan vagyok.16/L

2012. nov. 1. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj korodbeli fiúkkal.Lesz aki elvonja a figyelmed róla.
2012. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan szerelem, ami inkább rajongás, mondjuk 80%-ban. Ha közelebbről megismernéd, lehet, hogy kiábrándulnál.

két dolog van: vagy megmaradsz a csöndes rajongásnál és nem közelítesz felé (ugye nem akarod magad meg őt is kirúgatni...elvesztheti az állását

vagy kivárod amíg végzel a suliban, és ráhajtasz

Én ez utolsót ajánlanám, mert addigra tuti elmúlik, ha nem akkor meg már semmi gáz (kivéve ha nős)

2012. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fiatalon az ember fejében sok minden megfordul, én is ilyen típusú vagyok akiknek úgymond a 'Főnök' pasik jönnek be ,persze az ilyen mindig is plátói, ezzel dologgal finoman kell bánni, nehogy úgymond cikis helyzetbe kerülj.Nagyon oda kell figyelni, bár nem jósolok sokat az ilyen kapcsolatnak, én is sokszor estem ilyesféle hibába, sokszor mondták, hogy túl magasra teszem a mércét, de én magamon nemtudok változtatni(tapasztalat), de te szerintem képes vagy ... :D
2012. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok :)
2012. nov. 1. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
folytsd el magadban... kevés ember képes arra!
2013. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!