Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy/mivel szőrtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy/mivel szőrtelenítitek a köldökötök alatt a hasatokat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 23:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én személy szerint semmivel, mert nem szőrös, de egyik bnőm epilálja.
2012. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
vannak kis szőke szálak de még sose éreztem szüksgét a szőrtelenítésnek
2012. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is csak szőke pihék vannak ott, így nem szőrtelenítem. De egyébként ha kellene, akkor borotva vagy gyanra lenne
2012. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Borotvával soha!!!! Epilátor vagy gyanta!
2012. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
gyanta! bár párszor kvára fájt de aztán megszoktam :)
2012. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Penszy válasza:
én csipesszel szoktam kiszedni,azt a pár szálat
2012. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
epilátorral
2012. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
enyém se szőrös, milyen nők vannak....
2012. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
En kabe mindenhol szoros vagyok (mell, nyak) illetve latszik, mert feher a borom es sotet a hajam. Az epilator gyakran eltepi ezert nehany helyen megritkul viszont egy keves szor megerosodik. A gyanta egyenletesebb es jobban kitepi az eros szort, de nagy feluleten maceras, sok ido, a kissebb szoroket pedig ha otthagyja nem lehet celzottan visszamenni. Hasra talan jobb (vegyel nagy kesz gyanta csikokat es vagd fel olloval, igy sok penzt sporolhatsz) de nyaron peldaul latvanyosan feherebb lesz a bor ott ahol gyantaztad. Ezt neked kell kitapasztalni. Nagy feluletet szerintem inkabb epilalj, vagy segits ra vele gyanta utan. Ne felejts el borradirt hasznalni par nap mulva, hogy ne nojon be a szor, vmint szortelenites utan kend be Sudo kremmel (en ossze szoktam keverni levendula olajjal is) es zuhanyozz hideg vizzel. Nem tudom milyen idos vagy, de ha erosebben szorosodsz probald meg az intimgyantat is (de ne patronoshoz menj, semmikeppen!!, hanem meleg gyantashoz amit az ujjaval vagy spatulaval visz fel es mond meg h ha mar egyszer elmentel megcsinaltatni akkor csinalja meg normalisan, ne hagyd h ott hagyjon szoroket). A primitivebb valaszoloknak: ez az oldal azert van hogy barmit fesztelenul meg lehessen targyalni. Kiskoromban kezdett bajuszom lenni akkoriban beszoltak, azota nagyjabol senki nem vette eszre mert odafigyelek ra. Semmi hatranyom nem szarmazik pasizas teren se semmilyen teren belole, egyszeruen csak sok ido elmegy vele ami idegesito, ennyi. Nekem nem is hormonalis, hanem egyszeruen kicsit hulla szinu vagyok alapallasban (a beszologatok kedveert mondom igy hogy csak habzzon veresen a szajuk tovabb, amugy sztem jol all es szep a borom hogy ilyen feher) es a kis szorok is latszanak. Cserebe a hajam szep is sok es nem vmi ranyalodott zsircafat. Szoval vmit vmiert. Remelem tudtam segiteni.
2012. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én borotválom,viszont nekem nagyon erős,fekete és sok van.
2012. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!