Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy/mivel szőrtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy/mivel szőrtelenítitek a köldökötök alatt a hasatokat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 23:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
Amikor hosszú, vagy befonom, vagy ollóval levágom..
2012. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Gyantázom.
2012. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Nos én is hasonló problémákkal küzdök én borotvával mert a gyantától kicsit tartok de a borotva sajnos megerősíti én is át akarok szálni a gyantázásra :) remélem segítettem
2012. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
csipesszel a nagyobb és erősebb szálakat. a piciket otthagyom
2012. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Nem értem,hogy akinek nem szőrös és nem is tud érdemi tanácsot adni,az minek írogat ide???Micsoda primitív,értetlen emberek vannak!!!!Agya ég és ráadásul nőnemű!!!

Nekem is van pár szál köldök alatt,amit epilátorral távolítok el,egy idő után már meg sem érzed,mert hozzászokik a bőr.Nekem pl.soha egy férfi sem vette észre és sehol semmiben nem hátráltatott,és nem kéne lenézni azokat a nőket ,akik hasonló cipőben járnak!Nagyon sok olyan bombanő él a világban,akikről el sem hinnéd,hogy ilyen problémája van!Egy kozmetikus tudna mesélni róla,de nem fog,mert hála ég diszkrétek!

2012. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
en szemoldokcsipesszel. egyebkent 8:15 valaszado nagyon "okos" vagy!!
2012. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 asztalos69 válasza:

Igen kedveske, valóban férfi vagyok, de ettől még érthetek a nem kívánatos szőrhöz. Sőt, nekem aztán van.

Amit vágsz az erősödik, ezért az olló, vagy borotva nem megoldás. Szerintem a fürdés után, bőrlazitó pólustágító krém utáni epilálás a legjobb megoldás eddig.

---------------------------------------------------------

Mekkora agyatlan hozzászólás istenem.

Egy igazi nő, és ezt szerette volna elmondani.

Kedves anyukakorú, ezért ilyen butusok a gyermekek, mert nem tudsz róluk.

1. Azért írogat, mert még csak pihés, így olyan fiatalka, hogy nem tudja, hogy a kérdést nem neki tették fel. Ezt igazán érthetnéd, és nem kéne letámadni őket. Beleszólt, és kész.

2. Te pedig itt fejted ki, hogy hány pasival randizol, merthogy még egyik sem...

Hát ki a francot érdekel, az, hogy nálad panaszkodott-e valaki?

3. A kozmetikusok a 2. legnagyobb pletykafészkek, közvetlenül a fodrászok után, és a manikűrösök előtt.

A különbség csak annyi, hogy nem mondanak neveket, ha tudják, hogy ismerik egymást az érintettek.

Ezt csak te gondolhatod komolyan, hogy te mindent megtudsz tőlük, de rólad nem mondanak el mindenkinek mindent. :lol:


Tudod mi a különbség a felnőttesen gondolkodó kislány, és kislányosan gondolkodó felnőtt között?

Az egyik szeretné tudni, míg a másik azt hiszi, hogy tudja.

Azt nem említem, aki nem hiszi, hanem meg van róla győződve, mert az orvosi eset. (Zseni, vagy bolond...)

2012. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Kedves asztalos!


Nem tudom,hogy miért kellett leszólni az írásom,annyira nem is érdekel,ha Te engem így ismeretlenül egy anyukakorú,rossz életű nőnek gondolsz,az legyen a Te bajod!Mindenesetre Én sértésnek veszem,ha v.ki olyat ír,hogy,"milyen nők vannak",örüljön neki,hogy nincs ilyen problémája.Egyébként abban is biztos vagy akkor,h.aki ezt írta az kislány még,ugye?Egyébként a fősuli mellett kozmetikus tanuló vagyok,járok gyakorlatra és bizony akkor az én főnöknőm a kivétel a pletyka alól,mert nem is tapasztalom,meg mindig azt fújja,hogy diszkréció,diszkréció,nem beszéljük ki a vendégek problémáit.

Üdvözlettel,egy 22 éves,épp a harmadik pasiját kopató "rossz"lány .

Annyit még,hogy mi itt a kozmetikába most kezdtük a villanófényes lézer használatát,eddig 3 kezelésem volt,de lényegesen vékonyabban nőnek vissza,még 4 biztos kell,persze ez kicsit költségesebb választás.

2012. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy kislany vagy nem kislany-e aki irta az ominozus beszolast, tanulja meg hogy ha ennyit tud hozzaszolni egy normalis kerdeshez akkor csak tartsa magaban. Az o erdeke is ez, mert mindegy hogy mekkora idiota az illeto ameddig nem jaratja le magat vele teljesen. Akik pedig hosszabb valaszokat irtak azert tettek mert bar ez egy egyszeru kerdes volt, tovabb gondoltak hogy milyen ketelyek merulhetnek fel abban aki ilyet kerdez es probaltak ezekre is reagalni. Ha, tegyuk fel, a konkret kerdezot ezek nem is erdekeltek, akkor is biztosan lesz aki a Google-n keresztul eljut ehhez a kerdeshez es jol fognak neki esni amiket lat plusz kap plusz tanacsokat.
2012. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!