Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzek igy?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo, 17 eves fiu vagyok meg nem volt kapcsolatom, allitolag eleg jol nezek ki sportos is vagyok, ezt nem dicsekves vegett mondom. Elegge felenk vagyok nyitni a lanyok fele. Mostanaban nagyon ugy erzem szuksegem van egy lanyra egy tarsra akit szerethetek es viszont szeret. Mostanaban egyre tobbet almodok a szexrol is, persze eddig is szoktam gondokodni rajta vegzek onkielegitest is, de mostanaban valahogy nagyobb a vagy minden teren. Mit tegyek? Szerintetek mert lett most ilyen fokozat a vagy a masik nem irant? Erezni akarom ahogy pl karacsonykor osszebujunk a kanapen filmezunk, megcsokolom stb.

2012. nov. 1. 23:31
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy kicsit idősebb a gondolkodásmódod, mint amennyi a korod, de ez a lényegen nem változtat. Az embereknek bizonyos szakaszonként változnak a fő vágyaik, és te épp ebbe a tipikus 18-22 éves korosztályba csöppentél bele. Ilyenkor mindenáron hosszabb és mélyebb kapcsolatokra vágyunk, az első igazi kapcsolatra, nem a pár hetes kis szarságra. Megtapasztalni, hogy milyen hosszútávon függeni valakitől, közös élmények stb. Egy tanács: ne legyél beszari, ha lányokról van szó. Egyik elutasít, másik nem fog és így csak alakulni fog valami. Sok sikert ehhez. 21/F
2012. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de bennem a kegnagyobb felelmet az okozza higy elutasit utana kirohognek a tobbiek, a hatam mogott fognak nevetni.
2012. nov. 2. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Van az a mondás, hogy házinyúlra nem lövünk. Na most ezt van aki betartja, van aki nem, de ha pl. osztálytársaddal akarsz kikezdeni, akkor megvan a veszélye, hogy az osztályodból a a kisgyerekek elkezdenek vele piszkálni.

Na mármost ez ellen két ellenszer van, ha úgy csajozol hogy ők nem tudják, vagy magasról lefo*od.

Ne érdekeljen másnak a véleménye, a Te életed, Te alakítod!

A lányokhoz meg bátorság! Sikerülni fog.

Üdv, 19/F

2012. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!