Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira különlegeset akartam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira különlegeset akartam, emiatt nem következett be sosem. Mit tegyek? Elvagyok keseredve :S

Figyelt kérdés
Majdnem 18 vagyok. Nem vagyok sem kövér, sem csúnya. Sok barátom van, járok szórakozni. Volt alkalmam többször összejönni egy pasival, vagy csak kavarni vele, de egyszerűen az elsőt még a csókot is különlegeset akartam. A várva várt személy viszont nem jött el. A barátaim nagy része már rég a szexuális életéről beszél, de nekem még pasim sem volt. Elszaladt mellettem az idő, és itt állok... nem sokára egyetemre megyek, és tök tapasztalatlan vagyok.
2012. nov. 2. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy szaladt el. Azért nem kéne ennyi romantikus filmet nézni a tökéletes párkapcsolatról, mert olyan nincs. Kicsit maradj a talajon.
2012. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem késő elkezdeni, csak túl magasak az igénbyeid
2012. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igazi kincs az ilyen lány :)


ne mások miatt smárolj meg feküdj le össze vissza, a szívedre hallgass :)

2012. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy túl sok romantikus filmet néznék, inkább horror és thriller párti vagyok :D

Lehet, hogy tényleg túl magasak az igényeim. De nekem egy pasinál nem elég, ha jót tudunk beszélgetni... Egyszer volt egy pasi, akitől teljesen szét voltam csúszva, de azzal sajnos nem jöhettünk össze egy okból kifolyólag.

Persze, voltak pasik akivel "szimpatizáltam", de mostmár félek is ettől, így flörtölni sem tudok kb.:SS


Mindig a szívemre hallgattam, és akarok továbbra is, viszont már kezd idegesíteni a jelenlegi helyzet:S

2012. nov. 2. 00:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy elkésve, amúgy sem lóverseny. Tudom, hogy ez a lányoknál más (bár engem is zavart h nem történt még velem semmi, pedig "benne jártam a korban" már :D ) de mire vársz? Mi az a tökéletesség?

Nyilván nem azt javaslom, hogy válogatás nélkül feküdj össze valakivel, de álmodozni valami megfoghatatlanról sem jó.

2012. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!