Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen érzés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen érzés volt szembesülni azzal, hogy a volt párotoknak már van valakije?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,mikor hosszú ideig együtt vagytok,szeretitek,majd véget ér.

Semmit nem számít már ha megtudjátok,hogy van valakije?

Eltudnak múlni a vele töltött évek nyomtalanul?


2012. nov. 2. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

he nem szeretem akkor nem számít semmit sem,sőt ha rossz vége volt akkor nem is érdekel. :)


Próbálj mással foglalkozni és ne rá gondolni :)

2012. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőt azért cáfolnám.

Sokáig együtt voltam az exemmel, de a végén már nem szerettük egymást, nem voltunk boldogok, szakítottunk.


Már nagyon régen túlléptem, mikor megtudtam, hogy van barátnője és mégis elkezdtem zokogni, mert valamiért rettentően fájt. Fogalmam sincs miért, mert nem akartam visszakapni, sem akkor, sem korábban, de akkor is nagyon rossz volt, kb. 1 napig. Mindemellett mi békében váltunk el, én őszintén örültem a boldogságának és reméltem, hogy mielőbb talál valakit maga mellé és most is nagyon örülök, hogy rendben van vele minden.

2012. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnáltam szegény pasit, ki kifogta magának az exemet..
2012. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!