Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés nőként élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nőként élni?

Figyelt kérdés

Sajnos férfiból vagyok, nem én döntöttem a nemem felett és nem is a szüleim :D

Vannak dolgok, amiket irigyelek bennetek, például hogy megnéznek titeket az utcán, és válogatósak vagytok a párkapcsolatban. Ha csinosak vagytok, és a tulaj férfi, nagyobb eséllyel kaptok pultos munkát, hogy a forgalmat növeljétek. Ráadásul kiszúrjátok, ha egy pasi csak szexet akar, és azt is, ha másik nő is van a kapcsolatban :D

Illatok, más hajszálak, gyanús alibik :D


Imádtok nőnek lenni?

23/F



2012. okt. 28. 14:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Szeretek nő lenni, de a felsoroltak egy része rátok is igaz lehet. :) Például bizony titeket is megnéznek az utcán, ha csinosak vagytok, esetleg nem veszitek észre (míg mi igen).


Sőt, egy étterem tulajdonosa, aki nő, szívesebben vesz fel srácokat pultosnak, ha helyesek. Mondjuk talán azért, mert néha kavar is velük.:D

2012. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%

"Sajnos férfiból vagyok, nem én döntöttem a nemem felett és nem is a szüleim"

"Vannak dolgok, amiket irigyelek bennetek, például hogy megnéznek titeket az utcán, és válogatósak vagytok a párkapcsolatban."

-Csak amennyire a fiúk is.

"Ha csinosak vagytok, és a tulaj férfi, nagyobb eséllyel kaptok pultos munkát, hogy a forgalmat növeljétek."

- Igen baromi jó érzés amikor csalihúsnak tekintenek. -.-

"Ráadásul kiszúrjátok, ha egy pasi csak szexet akar, és azt is, ha másik nő is van a kapcsolatban"

- Akkor lehet, hogy én vagyok tehetségtelen, és talán az a sok-sok átvágott lány is csak hazudott.



"Imádtok nőnek lenni?"

- Nem, ha férfi lennék jobban tudnék érvényesülni. Én nem akartam szépnek születni, és ezért az emberek megbélyegeznek. Utálom mikor a férfiak a nőt látják bennem és nem az embert. És ez alapján vagyok bekategorizálva.


23/L

2012. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Sokszor SHIT.
2012. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Amúgy 3 válaszoló,most nagyon szívemből szóltál.Én is boldogabb lennék férfiként.Így úgy érzem,esélyem sincs az életben,mert nem tart senki semmire.Amikor meg mindenféle jöttment alak rám akaszkodik az utcán csak azért,mert nő vagyok,az kifejezetten megalázó.
2012. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

:D

hát én örülnék neki ha nőt látnák bennem, sőt főleg ha lenne egy jó nagy cickóm is XD

2012. okt. 28. 14:12
 6/33 anonim ***** válasza:

szerintem jó :)

én nem lennék fiú 1 napig se. XD

2012. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
46%
"sajnos férfiból vagyok" nagyon nem értek ezzel egyet..Én örülök, hogy férfinek születtem. És ne magadból indulj ki, engem is megnéznek az utcán, hidd el lehetséges dolog:D Én is válogatós vagyok a párkapcsolatokban, attól hogy valakinek nagyon jó a teste, még nem akarok tőle semmit ha hülye mint a föld. Nem vágyom pultos munkára pl:D:D Azt pedig eddigi tapasztalataim szerint nem minden nő képes kiszúrni ha a pasi csak szexet akar... Nem értem mire jó, hogy itt rinyálsz. Átfogalmaztam, hátha így jobban tetszik. 24F
2012. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan vagyok nőben, mint a 7 férfiban. Mármint, úgy állok hozzá. Nagyon szeretek nő lenni, sosem lennék férfi. De ha férfinek születek, szerintem akkor is az lenne a helyzet, hogy jól érzem magam a bőrömben.

Én az előnyeit próbálom nézni, na nem úgy, hogy pultoslánynak könnyen felvesznek.

Sokat tanultam, és sok helyen többet kellett bizonyítani, mint egy fiúnak, de még élveztem is.


Az, hogy sokan csak szexpartnert láttak esetleg bennem meg megtanított arra, hogy függetleníteni tudjam magam mások véleményétől. Az ő baja mit lát. :)

2012. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, talán te szeretnél lány lenni. Van ilyen. Úgy érzi, hogy az ellenkező nembe tartozna, csak "rossz testet" kapott.


Létező jelenség, hülyék akik emiatt szívatnak. Bár talán mi nem egészen egyforma nők lennénk.

2012. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
11es ehhez képest amikor először leírtam a válaszomat töröltette a kérdező. DE MIÉRT??? Mi rosszat írtam azzal?
2012. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!