Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú tekintetéből tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú tekintetéből tényleg lehet látni azt, hogy tetszik neki a lány?

Figyelt kérdés
Mármint akivel egymás szemébe néznek, szemeznek. Olvastam, hogy ilyenkor kitágul a fiú pupillája, meg a szája is picit akaratlanul szétnyílik, mosolyog..
2012. okt. 28. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nincs mindenkinél így pontosan. főleg aki félénk.


De azt meg tudod állapítani róla h tetszel e neki.

2012. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha rutinos vagy, akkor látod rajta, hogy bejössz neki. a pupilla tágulásban nem kell feltétlenül hinni, mert az inkább a fényviszonyokra reagál.
2012. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van benne valami, ezt már én is észrevettem, persze én is fiú vagyok de én figyeltem másokat amikor szemeztek és eddig az esetek 90%-ába ezt a reakciót láttam, azt hogy a fiú pupillája kicsit kitágul azt nem tudom, de lányoknál már észrevettem ezt mert ott is ugyanígy működik.
2012. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak meg kell nézni egy szerelmes párt, hogy h néznek egymásra,metrón, villamoson..stb. én szoktam figyelni..És tény,h van valami a szemükben,csillog, és tág a pupillájuk.

A barátomnál is látom, amikor így néz rám, magamon is látom, a fényképeinken, ami először teljesen ledöbbentett, h én tényleg így nézek rá?!:)

Szóval szerintem van az a tekintet, amiből egyértelmű mi a helyzet.

2012. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy néz rád mint egy bagoly akkor tetszel neki:D


[link]

2012. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érezz rá. És ne csak a szeméből olvass, hanem a mozdulataiból, gesztusaiból is. De inkább a lelki rezdülésére figyelj, mert sokan rejteni hajlamosak érzelmeiket.
2012. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!