Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már valaki hasonló helyzetben? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem rég megismerkedtem egy 14 éves lánnyal, akivel már legelső pillanattól kezdve jól elbeszélgettem, érettebb és értelmesebb a koránál, de én fiatal felnőtt srácként mégis úgy érzem bűn vele találkoznom, flörtölnöm vagy épp csak megölelnem, megcsókolnom is, pedig tisztában vagyok vele, hogy törvény szerint már legális, de akkor is rosszul érzem magamat, talán a társadalmi nyomás miatt is van ez. Bűntudatom van és úgy érzem én vagyok a világ legmocskosabb embere, szégyellem, hogy ilyen fiatal lánnyal ismerkedem és a legrosszabb, hogy látom rajta, hogy ő is kedvel, vonzódik hozzám, többet szeretne, de én most azon gondolkozom, hogy soha többé nem találkozom vele, megmondom, hogy hagyjuk ezt az egészet, mert szülei sem örülnének a dolognak és én is úgy érzem, hogy rossz ember vagyok, ha vele találkozom vagy érintkezem. Olyan régóta keresem azt a lányt, akivel boldog lehetnék erre most az életkor és a bűntudat, lelkiismeretfurdalás mardos és választ el minket meg a társadalmi előítélek. Bár találnék egy korombeli lányt, akivel elfelejthetném és boldog lehetnék végre! Most ez kívánom leginkább. :(
2012. nov. 2. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egy 15 éves lánnyal.

Nincs jó választás.

Neked kell eldönteni.Én maradtam a barátságnál.Fáj neki látom rajta.Én is bánkódok.Talán jobb lett volna ha teljesen eltűnök az életéből.

Jól gondold át.

F19

2012. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Mert az sem mindegy.
2012. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 J0keer ***** válasza:
egyenlőre maradj a barátja
2012. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!