Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leniggereztem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leniggereztem az osztálytársamat, aki amúgy feka, megsértődött, de én szerelmes vagyok bele, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A tesójával (ikertesók) hallottam már, hogy hülyéskednek egymással, hogy "na mi van nigger??". Én is hülyültem vele, kérdeztem tőle, hogy "mi a pálya niggerarc?" hátha kicsit el tudunk hülyéskedni, de megsértődött és felháborodott, hogy mit képzelek... ://


Bocsánatot kéne tőle kérnem?

17L


2012. nov. 2. 17:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legkönnyebb összejönni vele. Kérj tőle bocsánatot,kérdezd meg,h kiengesztelheted e valahogy,úgyis összemelegedtek. Majd írd meg mi volt!
2012. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A niggerek csak rabszolgáknak jók a gyapotföldre te meg engednéd, hogy veled szaporodjon? Szégyelld magad!
2012. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kérj bocsánatot ennyi.. mondd meg hogy egyáltalán nem vagy rasszista, nem bántásnak szántad:) és hogy hallottad hogy a testvérével is így beszélnek egymás közt, nem tudtad hogy ez bántani fogja:) majd írd meg mivoolt:))
2012. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, azt mond neki amit itt leírtál, hogy hallottad, hogy mások így hívják őt, és te is csak azért hívtad így. És kérj bocsánatot.
2012. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
vegyél neki ajándékba egy kis kfc-s csirkét, és egy görögdinnyét.
2012. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez kurv*ra nem olyan minthogyha aztmondanád valakire hogy "mivan te barnahajú".Mivel a fekete bőrű rabszolgákra mondták azt hogy "nigger" és nem csodálkozom rajta ,hogy megsértőfik ezen mivel ez olyan mintha aztmondanád neki hogy mizu te rabszolga? Te is besértődnél ha mondanák neked mizu te kis rabszolga ribanc...
2013. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!