Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első szerelmetek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmetek után mennyi idővel lettetek megint szerelmesek?

Figyelt kérdés

1. hány évesen voltatok először szerelmesek?

2. viszonzott volt? (ha igen, mennyi ideig jártatok? Ha nem, mennyi ideig szenvedtél?)

3. Mennyi idő telt el ennek elmúlása után a következő szerelemig?

4. kort, nemet is légyszíves

5. Nem éreztétek, hogy hiányzik az az érzés, hogy szerelmes vagy? Nekem minden nap hiányzik, hogy nem érzek így valaki iránt...


2011. jún. 7. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Csak az érzelmeknek éltek tini lányok, nem vagy több így egy drogosnál. Uralkodj magadon, és ne emészd magad ezzel a kérdéssel még jobban.

19/f

2011. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1. 11

2. nem :( és már 1 éve szenvedek még mindig

3. mint montam még mindíg szenvedés úgy h még semennyi

4. 14/f

5.de

2011. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
előző vok az ne h vélre érsd az első válaszomnak köze sincs a többihez :D
2011. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 B.angel ***** válasza:

1. Hát, sokszor éreztem magam annak, pedig igazából nem is voltam az. Így 19 éves fejjel tudtam meg, mi az az igazi szerelem.

2. A legtöbb szerelmem, nem volt viszonzott. Egyszer volt az... És most. :)

3.Akibe tényleg szerelmes voltam és ő is belém... utána 2 évre rá talált meg a NAGY szerelem.

4. 19/L

5. De éreztem rengetegszer. A régebbi kapcsolataimban. Most inkább, néha a páromon érzem, hogy hiányzik a szerelme.

Eljön úgyis a te időd. Tudom, közhely, de ez az igazság! :)

2011. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RaksashaGirl ***** válasza:

-11 évesen.

-Őszintén szólva a mai napig nem tudom.. Lehet hogy igen, lehet hogy csak nagyon jó barátok.. :/ Most lenne harmadik éve, ha nem lenne barátom,d e így is érzek valamit irányába.. :(

-Hát.. Nem múlt el.. Tavaly nyáron találkoztam a következő szerelmemmel, és lassan egy éve boldogítjuk egymást.. :)

-14/L

-Szerelmes vagyok, úgyhogy most nem.. :P

2011. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. soha az életben, tehát a 2-3-as kérdés értelmét veszti

4. 23 f

5. nem

2011. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!