Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy lány ír ki egy panaszos kérdést, azt megértően fogadják a válaszolók, de ha egy fiú, lehurrogják?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy lelúzerezik, meg le "forever alone"-ozzák itt azokat a fiúkat, akiknek gondjaik vannak a csajozással, ugyanakkor ha egy lánynak vannak gondjai a pasizással, normális válaszokat kap! Miért van ez a kettős mérce, a pasiknak nem lehetnek problémáik?

2012. nov. 2. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a lányoknak könnyebb...
2012. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A zene az jó a szórakozás...
2012. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igazad van, valóban így van. a másik oldalon viszont ha egy csaj azt írja ide, hogy szereti a szexet, lekuurvázzák, de egy fiúnál ez természetes.
2012. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb hurrogtam le egy lányt, de rendesen, hasonló kérdés miatt!
2012. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányok is kapják az ívet, ha olyat írnak.
2012. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem jó helyen olvasol, engem pl. lep@csfejeztek, pedig lány vagyok, ráadásul valaki töröltette is a kérdést, pedig semmit sem sértettem meg

erről ennyit

2012. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem undorító,hogy ha valaki úgy cserélgeti a szexpartnereit,mint más a zokniját,akár fiú akár lány.

Amúgy szerintem azért,mert régen az volt a természetes,hogy a fiú kezdeményezett és aki nem mert nyitni arra rányomták a balf@sz titulust és ez ivódott bele mindenkibe,holott manapság már teljesen mindegy,hogy melyik fél az aki kezdeményez.

2012. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Ha farokkal születsz, nem árt, ha egyben egy superman is vagy, különben mehetsz a fenébe.

Abban viszont nem feltétlenül értek egyet, hogy lányként ne szexelhetne valaki kedvére, sőt! ha lány vagy, azt csinálsz, amit akarsz, a beszólások pedig egy idő után elmaradnak, ha nem foglalkozik az illető lány velük. Fiúként sokkal rosszabb, mert messze nehezebb összehozni a dolgot. És nem egy alkalommal olvastam már itt, hogy lebunkózták az ilyen fiúkat. Az sem jobb, mint a ribancozás.

2012. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

van valami abban, amit mondasz, bár én sok olyan kérdést láttam, ahol fiúk segítettek egymásnak. Hogy minek olvastam, azt viszont nem tudom. XD Nekem az a kedvencem, amikor felteszel egy kérdést, és valamiért másnak néznek, mint saját magad. Előbb feltettem egy pasizós kérdést, és egy kérdező srácnak nézett (a kérdés szerintem egyértelmű volt), és ő nem trollkodott. Na mindegy. Amúgy szerintem ez sokkal inkább a fiúk fixa ideája, hogy nagyon vagánynak, férfiasnak kell lenni, minket, lányokat szerintem nem zavar, ha valakinek netán érzései is vannak.


19/L

2012. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19/L, nem ti hangoztatjátok folyton, hogy férfiasnak, magabiztosnak, stb... kell lenni?
2012. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!