Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonsagok tesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonsagok tesznek szamotokra vonzova egy not?

Figyelt kérdés
Kulso es belso tulajdonsagokra,jellemre gondolok.

2012. nov. 2. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Telóról vagy?
2012. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha előre köszön nekem, leszólít, társalgást kezdeményez felém, mosolyog rám, küldi buzgón a jeleket, passzivításnak nyoma sincs, gyakran keresi a társaságomat. Ez egy tökéletes nő. 1000 ből 2 ilyen van kb. sajnos. A többi meg nem érdekel. Külsőről nem írok, úgyis mindenki tudja a sablon dumát, legyen szerintem szép.
2012. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: És neked csak lesned kell ki a fejedből, mert minden lány az öledbe hullik anélkül, hogy bármit is tenned kéne. Szerintem ezt kéne egy fiúnak csinálnia amit az előttem lévő leírt.
2012. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Így van, számomra ez a tulajdonság tesz vonzóvá egy nőt. A passzív, érdektelen nők nem vonzanak. AZ vonz, ha konkrét érdeklődést mutat irányomba, és tetszik a külsőre. Tudom ,ez kétélű, mert a nők is így vannak ezzel. Ha nem fogadod el a válaszomat általánosan, akkor neked van igazad! Én csak szikáran a kérdésre válaszoltam, hogy számomra egy olyan világ volna az ideális, ahol a nők szedik fel a fickókat. MErt én útálok udvarolni, útálok azon gondolkodni,hogy elutasítana -e vagy sem. Ezért nem vonz a téma. Vonzó nő tehát ezért nem az számomra ,aki csak kéreti magát.
2012. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

És egy igazi nő, meg is dugja a férfit igaz?:D

A jó csajok kéretik magukat, akire meg senki se fanyalodik neki áll pasizni.

Nekünk épp az a kiváltságunk, hogy nem kell elviselni a selejtek ostromát, cserébe tűrni kell, ha néha valaki minket is annak tart és elutasít.

De persze ha olyan jóképű vagy. Bár akkor szerintem 1000ből nem csak 2-nek kellenél annyira, hogy hozzád szóljon.

2012. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy szövegre ellenszöveg volt tőled felém, utolsó! Nem baj, mert ebből amit írtam, ez a megfelelő reakció, feltételezésed. Nem haragszom rád. De velem mindig is rendesek voltak a nők, volt nem is egy amelyik érdeklődött irántam. A baj ott van, hogy én nem voltam képes partner lenni benne. Túl távolságtartó, túl merev voltam velük. Nem nagyon beszéltem hozzájuk Monduk úgy :Elba-sztam! pedig lehetett volna is akár. Tehát igazából tök fölöslegesen írtam,hogy nyisanak a nők énfelém, szedjenek fel ők, ha arra sem vagyok képes,hogy ezt elfogadjam, akkor meg lófaszra se megyek ezzel az egésszel. De ettől függetlenül 10 férfiból szerintem 8 nak akkor is úgy volna a kényelmesebb, ha a nő udvarolna nekünk, nem mi feléjük. Ha mi ejtenénk őket pofára, és nem fordítva állna fenn ez az esetleges veszély!. Ez egy vonzó tulajdonság lenne nemdebár?! Csak azoknak a faszoknak nem ,akik vadászni szeretnek a nőkre, akik ezt kihívásnak tartják. Nem mindenki ilyen. Ezeknek a féléknek egy olyan fajta nő az ideális, akit nehezen lehet megszerezni. Talán azért is, mert így tudják,hogy nem is csalná meg őket olyan könnyen. Én leba-sznám ,ha megcsalna, a lényeg, hogy szexeljen velem is. Én a könnyen kapható nők híve vagyok. Szép és könnyen kapható, monduk úgy ,hogy prosti! Nem tartozik a vonzó nő kategoriába számomra egy olyan valaki, akit meg kell hódítani, aki kéreti magát, aki játszadozik velem, húzná az agyamat. Inkább ráunnék hamar. Szóval erről van itt szó , a tisztánlátás végett.
2012. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bár nem éltem a régmúltban, de az elmondásokból, hiszem, hogy egész addig amíg a nők nem pisiltek foggátlós női hormonokat a vizeinkbe ( nem az ő hibájuk, negatív családtervezés, drága gumi, lusta férfi, 'szakmabeli' nő... ) addig az lett Evolúciósan stabil stratégia, hogy a szinte minden pillanatban rengeteg ivarsejttel bíró hímek, testi adottságaikkal azon voltak, hogy rábírják/kényszerítsék a környék összes nőstényére a genomjukat.

A nőstényekre, akiknek havonta van egy megtermékenyítésre alkalmas ivarsejtje, az is csak egy pár napig alkalmas erre, aztán ha benyeli a legyet, ( kiváltképp ha emlős fajról van szó ) hónapokig egy másik egyed helyett is ennie kell, sebezhető lesz, kiszolgáltatottabb, etc. szóval a nősténynek eközben az a resortja hogy, kiválassza a legmeggyőzőbb hímet. A mi fajunkban még durvább, hosszú és költséges az a 9 hónap + még a gyermeknevelés is, tehát nem árt ha nem csak az utód életképessége lesz a szempont, hanem a hím hűsége ezen időszak alatt.


Ha te is szeretted gimiben a bioszt bocs a locsogásért, biztos felesleges volt ezesetben:D


Írnék valami konklúzót de ebben minden benne volt. A faj életképessége szempontjából ez a legideálisabb, az egyén érdeke pedig nem feljebb való, abból szokott lenni a világháború... vagy vita az óvoda homokozóban az is durva tud lenni:)

2012. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

folytatás:


Az új normák, és ösztrogénes pisi miatt, kialakulhat azonban, hogy megnő azon pasik aránya, akik luxusnak tartják a csajozást ( egyetértek imádom a repülő sültgalambot én is, csak nem hiszek benne ).

1) a csajok taktikát váltanak, és elkezdenek udvarolni, rátukmálni azt a pár petesejtjüket a lusta ge-cikre - érzed:D - és legjobb esetben nőuralom lesz, és nem omlik össze a világ a sok lusta teszetosza utódtól... és a nő uralomnak ciklusai vannak, havonta váltakozna, a pasik meg megszűnnének izmos támaszt adó pasinak lenni. Talán

2) a csajok nem hülyék, továbbra is megvárják a legjobbat, a többi meg kiszelektálódik, nincs utód, nincs lustaság. Talán


Én vagyok amúgy az "utolsó" és hozzáteszem- ismételve vmelyik zárójelem, nekem is kénylemesebb lenne a kényelem. De van bennem egy drive, egy ösztön. Egy evolúciósan stabil stratégia. Amiben legyőznek a nálam jobbak, én meg akinél én vagyok jobb.


ui.: egyellőre nem tervezem hogy a 7 Mrd ember közé segítek még egy vízpiszkítót, innentől fogva ami a testemnek ideális: hogy minél többet keféljek egészséges, kezdeményező, bombanőkkel, ingyen, gumi nélkül.

De több vagyok mint a testem.

2012. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ideje az eredeti kérdésre válaszolnom:

- Hitesse el, hogy a lehetséges utód életképes lesz: legyen szép, ne kövér ne sovány, egészséges.

- Hitesse el, hogy azt a kevés petesejtjét tényleg nekem tartja fent : ne legyen könnyű vérű se a múltja jelene, helyette hűséges típus, szerető.

- Hitesse el, hogy én vagyok a férfi: legyen nőies, ne próbáljon meg papucsot csinálni belőlem, mert kellemesebb lesz másnál férfinak lenni mint nála papucsnak.


A tökély: ezeket nem csak hogy elhiszem, de még igazak is.

2012. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt az ösztrogénes pisi bilderberg konspirációt :)) ezennel megcáfolnám, mert én bennem van bőven tesztoszteron természetesen, izmos vagyok mert eddzek, és azok a férfiak akiknek kiemelkedően sok teszto-ja van, azok hajlamosak halántéknál vagy más helyen fejükön kopaszodni. Én is ilyen vagyok, tehát nincs ösztrogénes pisaivás. Mégis rühellek udvarolni, és egyáltalán semmi motivációt nem érzek iránta. Persze dugni, na az azért már kéne tudod?! Azt bevenné a belem!
2012. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!