Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul hogy egy lány se akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok.

Nem sok lány ismerősöm van. Próbálkoztam pár lánynál de mindegyik elutasított, mégpedig úgy hogy kerültek engem. Volt akinél az első pillanatokban úgy éreztem lehet valami. Ez volt a legutóbbi és a mai napig nem értem és nem is tudom tőle megkérdezni hogy mi változott meg :(

Barátnőm még nem volt, szűz vagyok, nem smároltam soha, 1 szer randiztam csak de annak már legalább 6 éve.


Azóta sokat változtam, már nem félek megszólalni, sőt..

Mégse tudom mi kell a nőknek.


2012. nov. 2. 17:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

valami arcra / testre / stilusra biztos van, ami nem vonza öket. ha tudsz akkro változtass rajta. ÉS/VAGY vidd lejebb a mércét a csajok szépségében ..


egyből összejöhet a dolog. Az már egy jó dolog hogy megmersz szólalni..

2012. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Tarts önvizsgálatot kicsit. Nézz a tükörbe.

Milyen benyomást kelthetsz elsőre? Hogy nézel ki?

Ápolatlan vagy, kócos, lenőtt a hajad, pattanásos a fejed, csúnyák a fogaid, karikás a szemed, kövér vagy vagy éppen túl sovány, pocsékul öltözöl, nincs semmi stílusod. Mi a hiba? Lehet leszólni,de az első benyomást a külső teszi, hiába hazudják, hogy a külső nem minden.

Aztán a személyiséged milyen? Lehet veled beszélgetni, szoktál viccelődni, van humorod? Mi az érdeklődési köröd, van más témád is, vagy csak 1-2? Pl. széítógép, internet, kockulás. Mi a hobbid, sportolsz? Nem vagy túl nyomulós vagy éppen szerencsétlen, aki nem mer semmit lépni?


Ezer oka lehet, gondold végig az ilyeneket vagy akár egy haverod véleményét is kikérhetnéd, hogy szerinte mit rontasz el.

2012. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy egy helyes gyerek, az okok 90% a sajnos itt keresendő, akár bevalljuk akár nem. Plusz magabiztos sem vagy annyira, mint kellene. Az a baj, hogy ezen nehéz változtatni és csak te tudsz ezzel mit kezdeni.
2012. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Egy biztos kérdező, lányok véleményét soha se kréd ki csajozási tanácsban, mert mikor azt írják le, hogy legyél, kedves, őszinte, mosolygós, humoros, akkor bizony azt csak arra a rétegre értik aki jól is néz ki. Csak ezt nem vallják be. Tehát ha nem vagy helyes, te ezekkel a tanácsokkal nem leszel kisegítve.
2012. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Rövid hajam van, nem vagyok kövér( talán túl sovány is de nem tudok rajta változtatni :( ), kb 180cm magas. Nem vagyok pattanásos, igényesen öltözködöm.


Hobbim nem nagyon van. Szeretek motorozni de ilyenkor már nem lehet. Bulikba járok 2-3 hetente

2012. nov. 2. 17:35
 6/20 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni, játszd el hogy magabiztos vagy(vagy legyél az) és vegyél fel egy igazi tapló viselkedést(bejön a csajoknak). Hidd el akkor sikeres leszel. De egy kis piát is ihatsz, hogy adjon egy kis löketett.
2012. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Bulikban csak úgy tudsz nyomulni ha minden második lányt, naponta 20 t meghívsz piálni, kólázni. A 20 ból 1 tuti összejön. Persze ehhez nagy akaraterő és magabiztosság és fapofa kell, hogy 10 elutasítás után is odamenj a 11. csajhoz. Volt ilyen ismerősöm aki buliban mindig vagy 10-15 csajhoz odament lihegni és 1-1 minden buliban minden héten akadt neki. Tehát nagyon rámenősnek kell lennie. De igaz, hogy így volt 10 ből 1 nél mindig szerencséje, hogy egész helyes srác volt. Ha nem lett volna az, akkor 100 ból 1 lett volna az arány.
2012. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

17.41


Az a baj, hogy ha alapból pl kicsit csendesebb jellem, akkor pokoli nehéz lesz neki átállnia erre a bunkó stílusra. Meg ez a bunkó stílus is tényleg csak akkor jön be, ha emögött egy 180 centis 95-100 kilós izomtömeg áll. Ezt pedig felszedni nem 1-2 év eredmény még szteroiddal sem, hanem 4-5 év. A jellemet meg formálni ilyen idősen nem könnyű. De persze el lehet sajátítani kellő akaraterővel. Tehát van remény kedves kérdező.

2012. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Valszeg nem nézel ki túl jól.
2012. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt pedig, hogy helyes srác vagy e ne az ismerős lányoktól kérdezd meg, mert garatálom, hogy mind azt fogja mondani, hogy nincs veled baj, persze a végére mind oda fogja tenni, hogy nem vagy az esete. Vagyis nem vagy jó pasi. Küldj képet, megmondjuk az őszintét mi fiúk. Tényleg!
2012. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!