Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az, hogy én fiúként túl szigorúan ítélem meg a külsőmet és lehet, hogy igazából nem is vagyok annyira ronda fiú?

Figyelt kérdés

Húgomék mindig lerondáztak, középsuliban a csendességem, visszahúzódó stílusom miatt nem igazán tudtam barátokra szert tenni, magamnak elvoltam a suliban és gyakran gúnyoltak, úgy éreztem a lányok rondának tartanak bár volt olyan szép lány, aki kérdezte volt-e barátnőm már és voltak jelek, hogy igen bejövök neki, de igazából sosem tudtam meg.

Aztán egyszer volt olyan, hogy egy busszal elmentem egy ilyen zeneikoncentre és ott volt egy lány is, akinek a barátnője odajött hozzám és mondta menjek már vele, akkor tudtam meg, hogy bejövök a barátnőjének és a buszon hazafelé is folyton rólam beszéltek a lányok ott hátul meg nevetgéltek, de annyira már nem emlékszem a részletekre, mert jó pár éve volt. Aztán volt olyan is, hogy suliba menet előttem sétált egy lány és hátranézett, rám mosolygott, kiderült egy suliba járunk, folyosón is volt, hogy elment előttem és vissanézett hátra egyenesen rám. Ő is szép lány volt egyébként. Aztán az utóbbi időben mivel sokat buszozom a suliba menet, rengeteg buszos szemezésen volt lányokkal, volt olyan is, hogy buszmegállóban (szintén túlságosan is szép lány) legalább 3-4-szer hátranézett és mindig rám, fogalmam sincs mit nézhetett rajtam, de vannak ilyen gyanús dolgok. Egyszer buszon egy lány egész úton engem bámult, mondanom sem kell ő is túl jól nézett kis, bejött külsőre ő is nekem. Ha valaki odaállt a buszon és nem látott engem komolyan mondom felállt és átnézett, hogy engem láthasson! Olyan fura ez az egész nekem. Aztán még ott van egy olyan eset, amikor buszon dumálgattam egyik haverommal és egyszer csak szól haverom, hogy néz egy lány és odanéztem, látom engem néz és kicsit mosolygott is, ha jól emlékszem, aztán előrefordult és nevetgélni kezdtek a barátnőjével, ha jól hallottam aranyosnak nevezett, de lehet tévedek. Ja és szintén egyik haverommal voltam a városban, vártuk egy harmadik haverunkat, dumálgattam haverommal, aztán ez a haverom is szól, hogy néz egy lány, aki egy padon ült. Később ez a lány, amikor elindult, hátranézett rám.

Olyan fura minden, mert tényleg csúnya vagyok, de vannak haverok, akik szerint bejöttem a lányoknak, én mégsem tudom elhinni egyik esetről sem. Sosem voltam megelégedve a külsőmmel, nem vagyok egy álompasi, pedig mindig magas, izmos, jóképű, erős férfi akartam lenni, hát épp ellenkező lettem, de amket leíertam még mindig zavarba hoznak és kételybe ejtenek, olyan rejtély az egész. Én nem is értem a lányokat, de épp aza fura, hogy pont a szebb lányok szoktak ilyen kétségbeejtő dolgokat csinálni, ha meglátnak. Neten is próbáltam ismerkedni, igazából csak ott merek már kezdeményezn, ugyanis egyszer egy lány kigúnyolt az orrom miatt egy másik meg neten rondázott le és ő is szép volt és ezek miatt is még inább nem tudom megítélni, hogy van-e jobom szép lányokhoz vagy elégedjek meg a számomra és a fiúk többsége számára nem vonzó lányokkal, mert inákbb ők állnak az én szintemen. Teljes zavar van a fejemben már emiatt.


2012. nov. 2. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A külsőnél ezerszer többet számít az önbizalom. Ha nem lennél visszahúzódó és kishitű, akkor bárkinél lenne esélyed.
2012. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha testvér véleményére adsz az már régen rossz :D
2012. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan ronda vagy, hogy az már szép :) Nem trollkodok, tényleg van ilyen!


Engedtessék meg, hogy elmeséljem, hogyan is jöttem össze a (sokak által csúnyának tartott, kb 40 kilós, fejtetőn "tonzúrásan" kopaszodó) barátommal:

1. Találkoztunk melóhelyen a lift előtt, ahol éppen bénázott, mert nem találta a belépőkártyáját (azzal működik a lift). Egészen eddig kb nem is tudtam, hogy létezik.

2. Egyik nap kint kajáltam a konyhában (még mindig munkahely), amikor láttam, hogy jön. "Úristen, ez ide fog jönni beszélgetni!"

3. "Vazz, tényleg idejött, most hogy rázom le?"

4. "Szeret teázni. Cukor és citrom nélkül issza. Fura."

5. "Jé, egész értelmes!"

6. "Elég elmebeteg humora van."

7. "Szereti a fantasy-t. Azt is tudja, mi az a rézkarc."

8. "A sci-fi-t is szereti."

9. "Jobban megnézve, nem is olyan csúnya, kifejezetten aranyos, amikor mosolyog."

10. "Hmm, finom az illata!"


Ezek persze nem mind 1 nap alatt történtek (kb 8-9 hónapnyi idő telt el). Szép lassan nagyon összebarátkoztunk. Annyira, hogy megosztotta velem pár személyes csalódását és mondta, hogy nagyon béna a nőkkel.

Erre én csak annyit mondtam, hogy "Tényleg? Engem teljesen levettél a lábamról!"

Azóta együtt vagyunk.

Szóval ennyit a "ronda" férfiakról.

2012. nov. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nagyon sokat számít a külsőd. De nem abban az értelemben, ahogy most gondolod. Najó, inkább szemléltetem.

Adott két csúnya srác. Az egyiknek teljesen átlagos ruházata van (nem divatos, ezt csak azért teszem hozzá, hogy számomra nem az a normális), a mozgásából is az látszik, hogy visszahúzódó, aranyos, stb. A fején is látszik (mondjuk a szájtartásáról), hogy nincs vele gond. Ellenben a másik srác olyan ilyen "agresszív hatású" (pl: halálfejek, vagy mittudomén) ruhákba jár, a fején a beképzeltség látszik, és a fejét úgy tartja a fejét, hogy ilyen "beszó'tá'?" érzés fog el. Úgy megy, minr egy ősmajom, stb.

Egyértelmű, hogy az első srácot helyesebbnek tartod/tartjuk. A külsődön múlik, és nem is kurv@ helyesnek lenned, és úgy öltöznöd, mint egy bu.zinak.

2012. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire csúnya fiúnak gondolod magad, akkor én csak arra tudok gondolni, hogy van egy nagyon erős, pozitív kisugárzásod, ami ilyen sok lány tekintetét rád vonzza, és éppen ettől leszel te is vonzó a számukra. Aztán persze az is lehet, hogy önképzavarod van, és nem vagy tisztában a "képességeiddel". Ahogy az egyik lány leírta itt a barátjával való megismerkedésének folyamatát; na az egy tökéletes példa arra, hogy a belső igenis megszépítheti az embert külsőleg is. :) Mondjuk a te esetedben nem éppen erről van szó, hiszen ezek a buszos szemezgetések alanyai nem ismernek téged belsőleg... Inkább örülj neki, hogy így állnak hozzád a lányok.

Ó, és egy-két vélemény miatt ne legyél ennyire önbizalomhiányos, nekem lány létemre van csúnya orrom, fura szemem, csúnya bőröm, amin egyszerűen lehetetlenség változtatni, elfogadtam magam. Ha nem fogok kelleni senkinek ezek miatt, hát nem, nem is lenne érdemes olyannal kezdeni, aki ennyire a külső alapján ítél meg mindenkit; lehet majd beleőrülök egyszer a magányba, de még fiatal vagyok és hiszek abban, hogy mindenkinek megvan a maga párja valahol, csak rá kell találni. :)

2012. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet, légyszi :)
2012. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ide nem teszek, de priviben küldök, aki kéri.
2012. nov. 3. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Ok. Én kérek akkor :)
2012. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10:57-es vagyok, ide is jöhet. :)
2012. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!