Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem Neki? Fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem Neki? Fiúk?

Figyelt kérdés
Van egy régi fiú barátom, már több mint 5 éve ismerjük egymást. Rednszeresen váltunk e-mailt, sajnos találkozni nem tudunk mert a suli miatt ritkán futunk össze. Múltkor is megkérdezte hogy mik a terveim a hétvégére, azt hittem randira fog hívni, de aztán mégsem tette. Lehet hogy azért mert megmondtam hogy sajnos elutazunk 2 hétre és ezt elutasításnak vette? Egyébként mindi nagyon kedves velem, flörtölgetünk, aranyosan csipkelődünk, de félek hogy ennél több sosem lesz.Fiúk, ti miért szoktátok megkérdezni egy csajtól hogy mit csinál a hétvégén? Nem azért hogy randira hívjátok? Nem értem ezt az egészet komolyan...
2012. nov. 3. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az az elutazás nagyon visszautasítósan hangzik..
2012. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Pedig ez az igazság. Most akkor mit csináljak?
2012. nov. 3. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy a most hétvége nem jó az utazás miatt, de sorolj fel neki más időpontokat amikor te ráérsz és kérdezd meg h ő ráér-e. Érezze hogy te is érdeklődsz iránta, mert lehet azt hiszi hogy ez az utazásos dolog most egy lerázás volt mert nem akarsz vele találkozni, és akkor inkább most hanyagolja a dolgot..
2012. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy szívesen találkoznál vele, majd ha visszajöttél.
2012. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek tetszem neki?
2012. nov. 3. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, de a fene tudja. Viszont az igaz, hogy ha megkérdezek egy csajt, hogy mit csinál ekkor, meg ekkor, és csak mondja, hogy hát ezt, meg idemegy, meg utazik meg minden, az lerázás addig, amég nem teszi hozzá, hogy "viszont ott ráérek, miért?" remélem segítettem
2012. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tudta, hogy nem ersz ra a hetvegen, akkor egyertelmu, hogy azert nem hivott el randira. :)

Szerintem hivd el te ot valahova, ami lehet akar barati program is, de akar randi is, hogy ne maradj cikiben, ha veletlen megse ugy jonne ki a dolog. Mozi, kutyasetaltatas, otthoni dvd-zes, kavezo, cukraszda, ilyesmi mind jo program lehet.

Sok sikert!

2012. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!