Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bulizós fiúk! Milyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizós fiúk! Milyen lányt akartok magatok mellé?

Figyelt kérdés
múltkor megfigyeltem két "menő" gyerek beszélgetését és épp azon beszélgettek hogy ők milyen csajt akarnak. annyira ismerem ezt a két fiút hogy tudjam ők azok akik minden péntek-szombaton részegen buliznak ezerrel. az egyik azt mondta hogy ő is egy ilyen idézem "buli p.csát" akar a másik meg mondta hogy ő éppenhogy egy nyugisabb , nem annyira pörgős lányt akar maga mellé. de ez csak két ember. érdekelne hogy a többi fiú milyen lányt szeretne. komoly kapcsolatra gondolok,nem kavarásra!

2012. nov. 3. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagy sörhasút. neked olyan?

akkor igyál még és szólj.

2012. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A bulizós fiúk nem akarnak komoly kapcsolatot.

Szeretnék a WC- ben megdugni a lányt, úgy, hogy az sem érdekli őket, ha közben mások is tartózkodnak ott.

Hát ilyen lányt szeretnének a fiúk.

Találnak is magukhoz valót.

2012. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én spec egy olyan lányt szeretnék magam mellé, akit nem úgy ismerek meg, hogy 50 évig keresem, hanem tök véletlenül találkozom vele vagy kezdek el beszélgetni, és akkor ott úgy meg tud engem fogni, legyen az tekintet, viselkedés stb, hogy engem érdekeljen. na aztán onnan ha naphosszat tudok az illető lánnyal beszélgetni, akkor nekem már pont tök mindegy, hogy bulizni szeret vagy nem, annyi nekem a lényeg, hogy szeressek vele lenni és ő is velem. nem gáz, ha az illető lány szeret bulizni, de én többnyire barátnő nélkül bulizom, mert nem éppen szeretem ha seggrészegen lát. :D tehát nekem spec mindegy, és heti szinten bulizom :D a lényeg, hogy passzoljon :)
2012. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 3maska és nem buliban ismerkedem és nem buliban szoktam a wcben kúrni, hanem komoly kapcsolatot szoktam keresni. és ha hiszed ha nem még csak egy kis 17 éves p*cs vagyok.
2012. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg az vagy!
2012. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
te viszont nem tudom hány éves vagy, de roppant értelmesnek tűnsz.
2012. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én "bulizós" fiú vagyok, hetente 2x bulizni szoktam, járok fesztiválokra, meg minden, de mindezt azért, mert nem találok olyan lányt magam mellé, aki mind külsőre, mind belsőre tökéletes lenne.


Szóval én a tökéletes lányt keresem. Aki aranyos, szerethető, kicsit esetlen, kicsit suta, gyönyörű, szeret szexelni, tud főzni, szeret sportolni, nem ribancos, nem csak pics@zenéket hallgat, lehet vele beszélgetni, nem buta...

2012. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milliárdosat.
2012. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
baszod tökéleteset? te sem vagy az haver!! hány éves vagy?
2012. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Számomra legyen tökéletes. Az nem érdekelne, hogy te mit gondolsz róla pl. Nekem feleljen meg mind külsőre, mind belsőre. Én nem vagyok rászorulva, hogy kompromisszumokat kössek, és azért legyek valakivel, mert nincs jobb...

Ezt akartam kifejezni, sajnálom, ha nem sikerült megértened.


Amúgy 22 éves vagyok.

2012. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!