Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akartok tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akartok tökéletes társat amikor ti magatok sem vagytok azok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kik?
2012. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én tökéletes társ vagyok. :D
2012. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
??? Nekem nem tökéletes a párom és elismerem, hogy én sem vagyok az. Szóval nem értem a kérdést. (Általánosítani pedig most sem kell.)
2012. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ember alapjában a tökéletesre vágyik. Ez miért baj?
2012. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenki sír hogy pontosan milyen csajt, pasit akar magának.De hogy várhatják el a másiktől hogy olyan legyen mint amilyennek elképzelik, hogyha ők maguk sincsenek rendben.
2012. okt. 14. 15:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz az emberek általában pont olyan társra vágynak mint ők maguk. Más kérdés, hogy egyes emberek túlbecsülik önmagukat.
2012. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert én a tökéletes férfit érdemlem!!
2012. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert igenis az a társ kell, aki számomra tökéletes. Miért adjam le az igényeimet? Hogy ne legyek boldog soha?

Jó esetben az ember egy életre választ párt, hát válogassa meg rendesen, hogy kivel kezd.


Na meg nem azért, de én nem akarnék senkinek a barátnője lenni úgy, hogy csak azért van velem, mert lejjebb adta az igényeit.

2012. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akinek van esze, az olyat szeretne, aki saját magának tökéletes. Az én elképzeléseim között pl. az is benne van, hogy a csaj ne legyen jó társasági ember (merthogy én sem vagyok az) meg hogy legyen rajta egy kis túlsúly (ugyanis nekem az jön be). Nekem így lenne tökéletes.
2012. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na még egy hülye kérdés...


nincs olyan hogy tökéletes társ...viszont olyan van hogy "tökéletes társ egy elképzelt gondolat buborékban"...


mi 5 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon jól kijövünk, imádjuk egymást stb. de mégsem mondom azt Rá hogy Ő a tökéletes...mert ilyen nincs. mindenkinek vannak hibái, dilijei...ahogy Neki is úgy nekem is...csak ezeket a diliket átkell fordítani jó irányba és együtt élni vele :)

erre aminap találtam egy jó idézetet:


"Mindannyian kicsit dilisek vagyunk és az Élet is egy kicsit dilis.

Mikor találunk valakit, akinek a dilije kompatibilis a mi dilinkkel, akkor fogjuk magunkat és elkezdünk egy közös diliben szenvedni.

Ezt hívják szerelemnek" :)


Szerintem nagyon találó és igaz is :)


N22

2012. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!