Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt-e olyan érzésetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e olyan érzésetek, hogy elegetek van a párkapcsolatokból és nem akartok senkit magatok mellé? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
Elég régóta ez az érzésem. Csak én vagyok az a zakkant, aki nem vágyik egy párra és jól megvan egyedül? A környezetem meg folyton piszkál. Tényleg ekkora probléma ez 22 évesen?
2010. okt. 1. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A környezeted unszolására ne kezdjél bele párkapcsolatba. Azért nincs még párod, mert te nem akarod, és aki nem akarja az nem is viselkedik úgy, hogy zsongjanak körülötte a férfiak. Nincs hozzá hódító kisugárzásod. Ráérsz még sugározni a férfi nem felé.
2010. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, nem volt még soha senkim, de nem is akarom, hogy legyen... persze akarok majd családot egyszer, de majd csak olyan 10 év múlva, szóval ráérek ezzel a dologgal még...
2010. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
nekem már évek óta ez van. nem úgy, hogy elegem lett, csak úgy nem igazán kell senki. a szex az hiányzik, de ennyi. :)
2010. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jah, a szex az nekem is hiányzik... de ez van...
2010. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nah nekem az se...rossz élmények...
2010. okt. 1. 23:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vagyok így, apám mindenkit elzavart (a szó legszorosabb értelmében), azóta nincs senkim, azt hiszik, hülye vagyok, de ha nem tudok olyant szeretni, aki neki megfelelne, neki meg nem felel meg, akit szeretek, inkább csak akkor legyen valakim, amikor már függetlenedni tudok.
2010. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Jelenleg is ilyen érzésem van, vagyis néha jó lenne, néha nem. Tudom, ha lenne sem lenne jó.

Megyek inkább járom a világot, most pl óceánjáróra megyek melózni.

2010. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel

18L

2010. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen időszakom a tinikorom végén. Nem a családommal éltem, hanem önállóan már évek óta, szóval nem csak a párkapcsolat, a család sem hiányzott.

Aztán megismerkedtem a jelenlegi párommal, és már el se tudnám képzelni az életem nélküle, három éve együtt élünk, minden bajunk és minden örömünk közös.


Nem gondolom, hogy probléma, ha az ember fiatalon önálló szeretne lenni. Idővel majd megváltozik. Azzal pedig egyáltalán nem értek egyet, ha az ember ilyennel piszkálják és belebeszélik egy rossz párkapcsolatba. Éppen ezt a témát dolgozza fel - szerintem nagyszerűen - a beszédes "Iszony" című könyv. Érdemes lehet megemlíteni a környezetedből ezt annak, aki a legjobban piszkál.

2010. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23 vagyok, kb. két éve egyedülálló. Nekem megelel így :) Kb. most kezdem azt érezni, hogy kész vagyok egy újabb kapcsolatra, majd ha esetleg összetalálkozom valakivel, akivel kölcsönös a szimpátia, meg minden. De így direktbe nem szeretnék nekiállni "pasit fogni". Majd lesz, ha lesz :)
2010. okt. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!