Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki soha életében nem itt egy korty alkoholt sem,nem cigizik,nem drogozik,és még egyetlen buliba sem volt.Mindig piszkálnak emiatt és kiröhögnek,de én nem érzem cikinek,sőt,büszke vagyok rá!Megfogadtam,hogy SOHA nem iszok alkoholt,és én ezt be is fogom tartani.Viszont érdekelne,hogy mit gondoltok erről,mivel a mai fiataloknál igazán ritka az ilyen.Tényleg nagyon kiábrándító?


17/L



2012. nov. 3. 11:56
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen lány vagyok, bár engem ezekért nem piszkálnak max azért, hogy bulizni nem járok. Biztos, hogy nem ciki, sőt inkább értékelendő. Hidd el, hogy sok olyan fiú van aki ilyen barátnőt szeretne magának.

Ne törődj azzal a társasággal, onnan nem lesz senki aki közelebb fog állni hozzád.


Egyáltalán nem kiábrándító, nekem is van barátátom 4 hónapja :) és sok olyan ismerősöm van akik rendes lányt szeretnének, szóval ne aggódj!

2012. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
barátom*
2012. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
81%
Ezeket én sem csinálom! Fiú vagyok.
2012. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
85%

Nálam ez előny,én a normális csajokat szeretem,nem a mai tini ribiket...

Én is megfogadtam hogy nem iszok semmit,eddig nem is ittam és nem is fogok..

16F

2012. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
82%
Nálam előny az ilyen lány :) 20/f
2012. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
82%
Hol vannak az ilyen(normális) srácok a mindennapokban ?
2012. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%
#6: Nem veszitek észre őket... Egy normális srác
2012. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
69%
Vannak, csak jókor kell jó helyen lenni. :)
2012. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Nekem álombarátnő vagy de komolyan.Nagyon szeretnék egy ilyen normális lányt. Èn se iszok/cigizek,bulizni se szeretek.Mondjuk nekem nem mernek beszólni mert 188 cm vagyok,és évek óta kungfuzom.:D

16/F

2012. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

én is elkezdek kungfuzni akkor :D

Mindenkinek köszönöm a választ! :)

2012. nov. 3. 12:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!