Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki soha életében nem itt egy korty alkoholt sem,nem cigizik,nem drogozik,és még egyetlen buliba sem volt.Mindig piszkálnak emiatt és kiröhögnek,de én nem érzem cikinek,sőt,büszke vagyok rá!Megfogadtam,hogy SOHA nem iszok alkoholt,és én ezt be is fogom tartani.Viszont érdekelne,hogy mit gondoltok erről,mivel a mai fiataloknál igazán ritka az ilyen.Tényleg nagyon kiábrándító?


17/L



2012. nov. 3. 11:56
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Nagyon kiábrándító...,hogy normálisnak égő lenni a mai fiatalság szemében és az számít égőnek,hogy valaki nem egy alkoholista narkós.

Én se iszom 21 éves fejjel csak nagyon ritkán.Bulizni pedig egyszer voltam,de rájöttem,hogy nem az én világom.Szóval csak az idióták szemében égő az ilyesmi.

2012. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
#12: Egyáltalán nem ünneplem.
2012. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Persze, hogy járnék.
2012. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
#12: szülinapokkor és összejövetelekkor szerintem nem az alkoholtól lesz jobb a hangulat.Egyáltalán ki volt az,aki kitalálta,hogy minden szilveszterkor a sárga földig kell innod magad? /amugy ásványvizet iszok,kizárólag szénsavmenteset :D/
2012. nov. 3. 12:33
 15/47 anonim ***** válasza:
57%
megjegyzem, hogy a normális az ugyanúgy ihat két hetente egyszer a haverokkal, és szerintem még dohányozhat is, és még is lehet sokkal normálisabb mint páran akik egyik káros szokásnak se művelői.
2012. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
50%

am.. ki mondta hogy túlzásokba kell esni? hogy a sárga földig le kell innod magad?

megsúgom hogy a vörösbor bizonyos mértékig egészséges is, sőt, ajánlott vérszegényeknek..


és ugyanmár.. nem hiszem el hogy soha egy csöpp alkohol sem került a szervezetetekbe, ti szentéletűek. nem az számít alkoholnak ami pohárban van, nem hiszem hogy még soha nem ettetek tiramisut vagy alkoholos bonbont.

2012. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Nyugodtan hidd csak el,SOHA nem ettem alkoholos bonbont,a tiramisut pedig alkohol nélkül készítjük.
2012. nov. 3. 12:59
 18/47 A kérdező kommentje:

Elnézést,ha valaki félreértett,egyáltalán nem akartam megbántani az alkoolt fogyasztó embereket sem,és azt sem mondtam,hogy kis mennyiségben a vörösbor nem egészséges.

De azért ti is megmagyarázhatnátok,hogy miért jó minket piszkálni?!

2012. nov. 3. 13:06
 19/47 anonim válasza:
100%
Hát én is nagyjából ilyen vagyok. A haverok állandóan nyaggatnak hogy menjek el velük bulizni, de párszor már voltam velük és akkor is halálra untam magam mert nem az én világom, a végén meg nekem kellet vigyáznom rájuk mert menni alig tudtak. Azt nem mondom hogy alkoholt még nem ittam, mert nem fogok hazudni (csak nagyon ritkán egy keveset), de részeg még sosem voltam. De van olyan ismerősöm (17 éves) aki állandóan arra veri magát hogy már megint nem emlékszik semmire mert annyira totál volt... Bocs egy kicsit hosszú lett :) 18/F
2012. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
85%
igazából sztem értékelendő, hogy nem mész midnen héten berúgni/földön fetrengeni/wc ben dugni. ugyanakkor szolídan el lehetne menni néha, nem berúgni de ihatsz is 1 pohár akármit. szval egyrészről ok a dolog, hogy te nem vagy rib-anc de élned is kell, és néha kell ilyesmi szórakozás, tapasztalat stb. én többre tartom ha egy nő olyan amilyen te vagy, mintha a másik véglet volnál, de valami közes volna az ideális szerintem.
2012. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!