Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki soha életében nem itt egy korty alkoholt sem,nem cigizik,nem drogozik,és még egyetlen buliba sem volt.Mindig piszkálnak emiatt és kiröhögnek,de én nem érzem cikinek,sőt,büszke vagyok rá!Megfogadtam,hogy SOHA nem iszok alkoholt,és én ezt be is fogom tartani.Viszont érdekelne,hogy mit gondoltok erről,mivel a mai fiataloknál igazán ritka az ilyen.Tényleg nagyon kiábrándító?


17/L



2012. nov. 3. 11:56
1 2 3 4 5
 41/47 Ilyent ***** válasza:
36%
Neked a 20 éves fejeddel lehetne annyi eszed hogy nem ragadsz le a piánál de figyelmedbe ajánlom hogy mit írt a kérdező "egyetlen buliba sem volt" Látod??? És ha elolvasod a kommentelőket szinte már ajánlják magukat. Vicc. ÉLNÉNEK CSAK NEM TUDNAK. Na ez a szörnyű. "Nem nekem való a buli" meg a sok hasonlót. Amikor meg látnak egy lányt-fiút nem mernek odamenni hozzá. És az a legszebb mikor az ilyen "anyuka kedvencei" megszólnak egy lányt hogy ku... meg ri.... Na akkor tudok ám nevetni. Közben meg azon agyalnak hogy milyen jó lenne ha a barátnőjük lenne.
2012. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 El Greco ***** válasza:

Komolyan,álombarátnő vagy,én járnék ilyen lánnyal.

Engem is cikiznek,hogy nem dohányzom,nem iszom,és tanulni merészelek...Pedig 184 cm vagyok.Egyébként kb 30 évesen egy pohár vörösbor hetente/havonta nem árt...

Amúgy gratula!

Adios!

2012. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
90%

pedig jó füvezgetni

elhiheted

2012. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
Szia!Ha szép vagy és okos akkor igen!Nekem nem kell egy alkoholista,drogos beszívott ringyó!Ez a jó hogy nem vagy olyan mint pl. a VV Éva!
2013. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
De most ha havonta vagy 2 havonta egyszer beba.szol attól még nem leszel alkoholista. Sőt ha a drogra a füvet érted az se a legrosszabb dolog de ez a határ, a komolyabb drogokkal tényleg nem szabad foglalkozni. Bulizni én sem járok, jobban szeretek haveri társaságban lenni.
2013. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Egyébként is az ítéli el az alkoholt és a füvet aki még nem próbálta ki ezeket. 38-asnak pedig igaza van.


Egyszer élünk azt ki kell használni ezt jegyezzétek meg!

2013. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi miatt fogadtad meg, hogy nem iszol alkoholt soha? (Lehet, hogy erre nem is akarsz itt válaszolni. :( )

Arra lehet büszkének lenni, hogy semmi szükséged rá, mert anélkül is tudsz pörögni, hülyéskedni, táncolni, stb. Vagyis nem kell erre büszkének lenni, mert az egy jó adottság. De ehhez ki kéne próbálnod, hogy tudd, hogy mi az, amiből nem kérsz. A merev elutasítás nem a legokosabb dolog. Remélem, nem dacból csinálod, mert valamiben jobbnak akarod magad érezni másoknál, ha már másban nem érzed. Inkább próbálj ki minél többféle dolgot az életben, amiből csak az egyik a berúgás.

Aki viszont alkoholista volt, és leszokott róla (állítólag nem is lehet), na ő már lehet valamire büszke. (nem a múltjára, hanem az akaraterejére)

A cigi más dolog, mert annak kevesebb hasznát veszi az ember, max azt, hogy járni fog neki a cigiszünet munkahelyen, és sokkal többet beszélgethet eközben. Én is örülök, hogy nem cigizek, de mivel nem tettem érte semmit, büszke sem vagyok erre.

2014. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!