Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagy hülyeség volt h 16-8 évesen nem foglalkoztam a lányokkal?

Figyelt kérdés

most 1-2 éve ismerkedek és egyszerűen nem akarom elhinni h milyenek a mai lányok.. társkeresőn egyszerűen kár próbálkozni, élőben meg nem annyira megy nekem. Régen suliba próbálkozott nálam pár csaj de sajnos akkoriban még nem akartam barátnőt és nem is foglalkoztam velük. Most meg teli vagyok viccesebbnél viccesebb randisztorival, amik már nekem nem is annyira viccesek :)

15-8 év közötti lányokkal ha beszélgetek, ők nagyon tetszenének dehát mégis csak 20on éves vagyok, nem tartom jó ötletnek velük ismerkedni pedig közülük már több esélyes is lett volna. Szerintetek mit kéne tennem?

Legutóbb egy 17 éves lány volt akivel nagyon jól éreztük magunkat egymással, de mégiscsak 17 éves :(


2012. nov. 3. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na bumm, én 16 voltam, párom 22, lassan 7 éve együtt vagyunk. :D Kár ezen fennakadni. :)

23/L

2012. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi az a húszonéves pontosan, de szerintem egy 17 éves lány nem feltétlenül túl fiatal hozzád...

Másrészt meg ne a kor legyen a döntő (ok, nyilván ne 12 évesekkel kezdj :D), hanem a személyiség.

2012. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én párom 22 éves, én meg 18. Egyáltalán nem érződik a korkülönbség, mások is ugyanezt mondják.
2012. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Legutóbb egy 17 éves lány volt akivel nagyon jól éreztük magunkat egymással, de mégiscsak 17 éves :(" - Kérdező, és akkor mi van? Amikor a párommal összejöttünk, Ő is 17 volt, én meg 33. Ez 15 éve volt... és a mai napig együtt vagyunk.
2012. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Lehet csak én vagyok ilyen maradi :D

Asszem én is tenni fogok a korkülönbségre, úgyis a boldogság a fontos :)

2012. nov. 3. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok átveréstől, kicsinyességtől kímélted meg magad.

Miért lenne ez baj? Legalább nem sérültél, mint az itt fórumozók nagy része.

Most meg, érett fejjel, teljesen más egy párkapcsolat.

2012. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akik nálam próbálkoztak nemhinném h bármi sérülést okoztak volna.. azóta is ismerem őket és elég szar érzés h akkor hagytam elúszni a lehetőséget :/
2012. nov. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!