Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán viszonzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán viszonzott szerelem? Vagy csak a lelket nyomorítja meg?

Figyelt kérdés

Ritka az, hogy úgy jönnek össze, hogy mindketten szerelmesek és egymással képzelik el az életüket. Ha meg nem így van, csak összejönnek akkor meg úgyis szétmennek.

Egy életre szeretnék társat választani. Ha meg is találom, nem biztos, hogy a másik is ezt érzi. :(

Onnantól meg esélyem nincs még egyszer olyat találni akit legalább annyira tudnék szeretni. Mert ha lenne akkor annyiból tök mindegy kivel lennék, lemaradnék az összes többi lehetőségről aki ugyanolyan jó lenne és csak azért lennék mással mert neki nem kellek és másnak meg igen? Az milyen már...


2012. nov. 3. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen.

De nem kell rögtön egész életre gondolni.Az majd egy komoly kapcsolatból alakul.Az elején nem lehet eldönteni,hogy ő kitart melletted életed végéig

2012. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én kitartanék egész életre, ha ő nem így érzi akkor nem is szerelmes. Bár meg se ismertem volna...
2012. nov. 3. 14:07
 3/12 Dunnyuska válasza:
0%
Tapasztalatból írom.. NINCS és NEM LÉTEZIK igaz szerelem! Egyik fél részéről szerelem másik fél részéről meg csak kamu szavak... Legtöbb esetben a fiú akarja bebizonyítani hogy szeret közben meg.... csak hazudik!
2012. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Na ez engem is érdekelne!Teljesen érthető amit irsz!Én 34 éves nő vagyok,és lassan feladom a hitet,hogy létezik...sajnos.Bár szivesen olvasnék olyat,hogy öszintén bejött valakinek!:)
2012. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért valljuk be ahhoz,hogy valakivel leéld az életed a szerelem kevés.Az idő múlásával gyengül később kötődéssé alakul.

Nem kell itt a fiúkat szidni hibáztatni...

Ehhez nem tini szerelem kell.Ami csak fellángolás szinten van.Hanem erős kapcsolat férfi és nő között

2012. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem egy szerelmi kapcsolatnak barátság az alapja és az, hogy emberileg is értékes legyen. Baszhatom a szerelmet ha olyan, hogy képtelenség vele együtt élni.
2012. nov. 3. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki alkalmas.Bevallom sokat kell keresni erre alkalmas párt.De nézd meg a szülőket.Akik halálukig együtt élnek.Nekik sikerült.Akkor neked miért ne sikerülne?
2012. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ők inkább csak azért mert macerás lenne új partner után nézni és kényelmes nekik így. Sokan csak megtűrik a párjukat, de nem ő életük értelme.
2012. nov. 3. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:

De van akinek az élete párja!

Én szeretek egy lányt őt eltudnám képzelni társam ként az egész életre.Talán ő is.

Csak elváltak útjaink...

Fel kell ismerni ki az igazi.Nem kell feladni

2012. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező 6. válaszával nagyon egyet értek!

No és attól, hogy az egyik már szereti a másikat, de a másik még nem olyan szinten, az meg változhat, így végeredményben viszonzott lesz. Nekem még nem volt olyan, hogy én is ő is tök szerelmesen jövünk össze, hanem szépen alakul bennem. De az erős szeretet megvan csak még az a plusz kell...

De eddig sose volt viszonozva egyszer sem a szerelmem amikor én voltam nagyon oda valakiért. De végülis nem is lett volna azokkal az igazi, mert amúgy nem is passzoltunk volna egymáshoz, csak amíg köd volt nem tűnt fel ez az aprócska tényező. Ezért nem bánom. Szép volt, jó volt, fájt is de elmúlt...

2012. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!